Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 19:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov stan vo Karpos 3 do City Mall

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 15:02
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ул. Прашка ТАФТАЛИЏЕ

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 18:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 08:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Karposh 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 06:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 05:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Gradski Zid do Sobranie

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Центар Капиштец се изнајмува стан

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 00:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

MEGA LUKSUZEN STAN

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 00:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Вчера 22:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

118 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 21:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izd. namesten stan 60m2 CENTAR Kej kuli G.T.C.

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 18:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo strog Centar

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 18:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Topaansko pole, celosno namesten, garaza

52 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 18:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE prodava stan vo Topansko Pole 52m2

Број на соби: 3
Вчера 16:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosben na Vodno Panorama Residence

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva cetvorosoben stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 16:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno namesten i renoviran stan na Ruzveltova

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan kaj Porta Bunjakovec

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Karpos 1 so garazno mesto

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan vo Centar vo Gradski Zid

249 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben namesten stan vo Centar

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Aerodrom kaj TC Biser

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan vo Centar kaj Broz Kafe

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan vo Centar kaj Josip Broz Tito

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompletno namesten stan vo Crnice

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan 49m2 vo Centar

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan so garaza vo Taftalidze 1 - Vero

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Trosoben stan so dvor vo Avtokomanda

84 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Momin Potok so garazno mesto

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Kozle so garazno mesto

151 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Kisela Voda

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Kapistec 96m3 so 3 spalni

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Micurin

66 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviran stan od 64m2 vo N.Lisice

1 650 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:02
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ул. Прашка ТАФТАЛИЏЕ

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 86m2 vo Taftalidze 1

155 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации