Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 20:41
Линк
Станови , Скопjе , Гази Баба

SE PRODAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO MADZARI

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 10:34
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ул. Прашка ТАФТАЛИЏЕ

1 790 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 13:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava namesten stan kaj Get Caffe

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:16
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Edinstvena prilika Diamond Garden Stan Prodazba

Број на соби: 3
Денес 11:09 Станови , Битола

Se prodava stan

1 МКД

Број на соби: 2,5
Денес 11:07 Агенција за недвижности Станови , Гостивар

Se prodava stan 50 m/2 +3 m/2 podrum na 2-kat

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan od 45m2 pozadi Univerzalna

63 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 06:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Cetvorosoben stan od 120m2 Kapistec Ruzveltova

193 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 04:56 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan vo karposh 1

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 04:56 Станови , Скопjе , Центар

Се продава стан во центар

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:45
Линк
Станови , Скопjе , Гази Баба

Prodazba na stan

Број на соби: 2
Вчера 21:34 Станови , Скопjе , Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
Вчера 20:05 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 58 m2 na ulica Skupi pokraj Vardar

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:05
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA NOV STAN VO VLAE 48M2

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno 63m2 Karpos 4

91 350 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:10 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskuzivno Aleksandrija 61m2 1350e !!!

88 200 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:07 Станови , Прилеп

Se prodava luksuzno opremen stan

Број на соби: 4
Вчера 17:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:04 Станови , Скопjе , Центар

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA SKOPJE

108 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:04 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan

Број на соби: 2
Вчера 16:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 16:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno, 111m2 Karposh 2 !!!

188 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 16:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Ekskuzivno stan 73m2 Mavrovka

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno, 64m2 Ziping Karposh!!!

115 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:41 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Вчера 15:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

ILINDENSKA 110M2

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 15:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

ZHELEZARA K.METALEC 51M2 EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

KAPISHTEC N FRONT 97

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 15:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR UL MAKEDONIJA 50M2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 15:35 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

K .VODA PUSHKINOVA 60M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR BUL SV KLIMENT 94M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 15:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR G ZID GARSONIERA 26M2

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 15:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR FREDRIK SHOPEN 81M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Вчера 15:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

KUKA 370+DVOR KAPISHTEC EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:26 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

KAPISHTEC 94M2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

NASELBA ILINDEN SE PRODAVA KUKJA 200m2__600m2 DVOR

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 10:55
Линк
Станови , Гостивар

Stan od 60 m2 vo Gostivar - Maleardi

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации