Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 136

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор sopiste,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: sopiste | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 18:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава куќа во Сопиште

183 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nov trosoben stan vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Број на соби: 2,5
16 апр. 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Prekrasen stan vo Sopiste so bazen i sopstven dvor

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
15 апр. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

35130 - STAN VO SOPISTE

Број на соби: 2
07 апр. 17:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Sopiste City View Condominium

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
02 апр. 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава стан во Сопиште

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 мар. 16:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Sopiste 77m2 so 2 spalni novogradba

92 400 ЕУР

Број на соби: 2
06 мар. 14:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan vo Sopiste

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan vo Sopiste Povolno!

75 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
14 фев. 09:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nov nevseluvan stan vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 20:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Karpos

1 220 ЕУР

Број на соби: 4
26 јан. 15:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se prodava stan so dvor, 2 spalni vo Sopiste

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 јан. 11:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Izdavam stan vo Sopiste

Број на соби: 2
Површина: 60
19 дек. 21:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Namesten stan so dve spalni

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 ноем. 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nova kuka vo Sopiste so dvor i bazen

220 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 ноем. 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nova luksuzna kuka vo Sopiste so bazen i dvor

230 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 окт. 11:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben nov vo Sopiste

Број на соби: 3
Површина: 80
19 окт. 11:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Namesten stan vo Sopiste

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
12 септ. 08:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Prekrasen stan so bazen i golema terasa

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 авг. 16:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan so panoramski pogled vo kompleks City View-Sopiste

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
03 авг. 15:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Trosoben stan vo Sopiste so bazen i sopstven dvor

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
20 јул. 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Sopiste

118 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Онлајн
27 јун. 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan so 1 master soba i dvor vo Sopiste

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јун. 16:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPREMEN STAN NA RATI VO AERODROM

86 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 мај 17:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan vo Sopiste

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
16 мај 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov stan vo Sopiste 60m2

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
10 мај 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so prekrasen pogled na Vodno Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
22 фев. 09:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan od 57m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 фев. 18:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Sifra: K0070

Број на соби: 5
10 фев. 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan so dvor vo Sopiste

Број на соби: 3
Површина: 60
09 фев. 21:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan vo Sopiste

1 ЕУР

Број на соби: 3
23 јан. 18:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Opremen dvosoben stan vo Sopiste City view Condominium

73 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
27 дек. 11:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Lux kuka na dva sprata vo naselba Sopiste

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
15 дек. 09:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ubav stan Sopiste 101m2 73m2+28m2 terasa

70 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 дек. 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nov stan vo Sopiste

83 000 ЕУР

Број на соби: 1
06 дек. 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Stan vo Sopiste

83 000 ЕУР

Број на соби: 1
16 ноем. 15:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se izdava nov dvosoben stan vo Sopiste so parking

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 септ. 11:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nov nevseluvan stan vo Sopiste

78 750 ЕУР

Број на соби: 3
21 мај 00:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka vo Sopiste od 300m2

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Онлајн
14 мар. 11:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kompletno namesten stan

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 ноем. 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben stan vo Sopiste

113 730 ЕУР

Број на соби: 3
24 ноем. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Trosoben stan so dvor vo Sopiste

94 106 ЕУР

Број на соби: 3
24 ноем. 01:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka vo Sopiste 172m2 i 120m2 dvor itno

79 400 ЕУР

Број на соби: 10
22 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Dvosoben stan so dvor vo Sopiste

74 928 ЕУР

Број на соби: 2
01 ноем. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna nova kuka vo Sopiste

Број на соби: 4
19 окт. 16:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kompletno namesten stan od 77m2 vo Sopiste

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување sopiste | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

sopiste sopiste sopiste Sopiste Sopiste sopiste Sopiste sopiste Sopiste Sopiste

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации