Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kozle,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kozle | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:19 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava lux stan vo Kozle

Број на соби: 3,5
Вчера 13:40 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 10:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Premium petosoben nov stan vo Kozle

1 250 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
26 мар. 21:11 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava nenamesten stan vo nas.Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
26 мар. 15:03 Станови , Скопjе , Карпош

Duplex 210m2 so dvor 350m2

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 мар. 14:17 Станови , Скопjе , Карпош

Duplex 210m2 so dvor 350m2

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 мар. 10:13 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Kozle

Број на соби: 2
Површина: 60
25 мар. 20:35 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 54m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 мар. 14:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Kozle

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
24 мар. 11:04 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen stan vo Kozle kaj Germanska ambasada

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
24 мар. 10:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava trosoben namesten kat 80m2 od kuka Kozle

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
24 мар. 10:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Namestena garsonjera vo Kozle sproti Vero 2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
23 мар. 15:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzna kukja vo Kozle

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
23 мар. 10:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov cetvorosoben prazen stan vo Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
21 мар. 17:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava prazen stan 110m2 Dupleks Kozle kaj Kanela

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
21 мар. 17:07 Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluziven stan 175m2 vo Kozle

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 мар. 11:46 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan 50m2 vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 мар. 11:40 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Kuka vo Kozle

153 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
20 мар. 09:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva garsonjera vo Kozle

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kozle | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle kozle

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации