Македонски | Shqip | English |

Kozle | Скопjе | Живеалишта | Станови

Денес 08:02 , ,

Se izdava stan 42m2 vo Kozle

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 04:38 , ,

STAN VO KOZLE DO MAKEDONSKA KUKA

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 02:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 11:32 Агенција за недвижности , ,

LUKSUZEN STAN VO KOZLE SO TRI SPALNI

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 септ. 23:26
Линк
, ,

Se izdava komforen stan vo Kozle

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 септ. 22:16 , ,

Dva dupleks stanovi

850 ЕУР

Број на соби: 5
24 септ. 22:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
24 септ. 21:53 , ,

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 септ. 12:12 , ,

Se izdava namesten stan vo Kozle

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
24 септ. 11:40 , ,

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE

Број на соби: 3
Површина: 70
24 септ. 10:57 , ,

Cetvorosoben stan od semejna zgrada

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 септ. 22:57 , ,

Izdavam stan vo Kozle 100m2

Број на соби: 3
Површина: 100
23 септ. 22:37 , ,

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 септ. 22:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
23 септ. 21:49 , ,

Se izdava namesten stan vo Kozle

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
23 септ. 16:15 , ,

Stan od 50m2 vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50

  • Kozle во категорија Станови
  • Kozle во категорија Куќи/Вили
  • kozle во категорија Куќи/Вили
  • kozle во категорија Живеалишта
  • kozle во категорија Станови
  • kozle во категорија Станови
  • kozle во категорија Живеалишта
  • kozle во категорија Станови
  • Kozle во категорија Бараки и Гаражи
  • Kozle во категорија Часовници и Асесери

Кон почеток