Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор crnice,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: crnice | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


05 дек. 23:25 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Luksuzen stan vo Crnice

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
02 дек. 14:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA LUX STAN CRNICHE

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 120
01 дек. 21:45 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan 80m2 nad MVR

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 80
01 дек. 21:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
01 дек. 15:57 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan vo Crnice

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
01 дек. 12:07 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava dvosoben stan vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
01 дек. 11:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Apartment for rent in Crnice

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 140
22 ноем. 19:12 Станови , Скопjе , Центар

Namesten 3 soben stan vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
21 ноем. 11:09 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan vo Naselba Crnice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 ноем. 12:26 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Luksuzen stan vo Crnice

520 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување crnice | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

crnice crnice Crnice Crnice crnice crnice crnice crnice crnice crnice

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации