Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор novi stanovi,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: novi stanovi | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:43
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI VEDNAS VSELIVI STANOVI VO ZELEZARA

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн

Денес 06:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI VEDNAS VSELIVI STANOVI VO ZELEZARA

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 01:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
21 мај 08:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVI STANOVI 44M2,49M2,50M2,68M2.....

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
13 мај 10:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
09 мај 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi do gradinka Przino

1 420 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
28 апр. 23:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov stan vo Cair pozadi LediKom i Lirija

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 апр. 01:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi 96 m2 i 176 m2 kaj Vodno Koco Racin

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
25 апр. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
25 апр. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 апр. 12:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 апр. 11:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 апр. 10:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
09 апр. 05:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Dvosoben stan na 9Kat

850 ЕУР

Број на соби: 3
02 апр. 07:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi od 77m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
24 мар. 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi za prodazba vo Kozle

Број на соби: 3
18 мар. 13:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ANKOR INVEST novi stanovi 50-100m2 ZDANEC,VODNO,KOZLE,KARPOS

2 250 ЕУР

Број на соби: 3
13 мар. 09:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOVI STANOVI KAJ FON OD 58M2 DO 83M2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
04 мар. 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 08:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
16 фев. 12:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dva novi luksuzni stanovi vo Dajmond

Број на соби: 3
03 фев. 21:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 2
01 фев. 22:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar Stanovi vo gradba Debar Maalo

2 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 3
30 јан. 18:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi na pocetok na Cento

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
27 јан. 18:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi vo naselba cento

Број на соби: 3,5
22 јан. 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi premium stanovi vo Centar

Број на соби: 3
09 јан. 19:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

IZDAVAME LUKSUZNI STANOVI VO CRNICE/VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
25 дек. 16:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bukefal AS iznajmuva novi stanovi na Rampa vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 дек. 05:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi vo Debar Maalo

2 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
20 дек. 09:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam novi stanovi vo Debar Maalo

Број на соби: 2
14 дек. 08:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

KARPOS NOVI STANOVI 88M2 SO 360M2 DVOR I 33M2

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 ноем. 15:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi od 45m2 vo naselba Madzari

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
15 ноем. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi do East Gate Mall

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување novi stanovi | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации