Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Alfa Romeo , 46
Audi , 290
BMW , 279
Cadillac , 1
Chevrolet , 29
Chrysler , 5
Citroën , 166
Dacia , 8
Daewoo , 53
Daihatsu , 1
Dodge , 4
Fiat , 224
Ford , 250
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 35
Jaguar , 3
Jeep , 11
Kia , 20
Lada , 27
Lancia , 8
Land Rover , 21
Lexus , 1
Lifan , 1
Mazda , 31
MINI , 10
Mitsubishi , 13
Nissan , 27
NSU , 1
Opel , 450
Peugeot , 239
Porsche , 5
Renault , 261
Rover , 11
Saab , 1
Seat , 133
Škoda , 91
Smart , 6
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 45
Toyota , 45
Volvo , 10
Yugo , 27
Zastava , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Maj 19:51
Link:
, ,

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:11
Link:
, ,

Toyota Corolla 1.4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 14:16
Link:
, ,

Audi Q5 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 21:41 , ,

Opel Tigra 1.4i 66kw 2006 full oprema perfektna twinport

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:52 , ,

Dacia Logan 1,4 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 , ,

Peugeot 106 1.4 dizel 1992

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:22 , ,

Se prodava Opel Combo 1.3 god.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:33 Shitorja , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks Business Edition MT

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:32 Shitorja , ,

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

15 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:32 Shitorja , ,

Opel Grandland X1.5D 130ks Edition Business AT

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:32 Shitorja , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:30 , ,

Jonway elektricen cargo

6 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:05 Shitorja , ,

Mercedes C 220CDI "AMG PAKET" “REDIZAJN”Avantgarde TOPP

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Shitorja , ,

VW Caddy Maxi 1.6TDI DSG 7G menjac 2013 7 sedista

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:28
Link:
, ,

Mercedes-Benz GLC 250 Full AMG Line

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:16 , ,

Opel Vectra 2.0i CDX

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 17:37 Shitorja , ,

Nissan X-Trail

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 16:57 , ,

Mercedes-Benz E 300 hybrid moze zamena

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 15:50 Shitorja , ,

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

15 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 15:50 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.6 D Blueijectin 134ks Bussines Edition MT 7sea

15 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 13:34 , ,

Transport i logistika

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 12:59 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.0 plin atest automatic registriran

890 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 11:05 Shitorja , ,

Opel Grandland X 1.6 D 120KS Innovation AT

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 11:05 Shitorja , ,

Ford Fiesta Connected 1.1i 75ks MT

15 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 11:05 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.6 D Blueijectin 134ks Bussines Edition MT 7sea

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136ks Business AT

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks business edition MT

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Ampera -e Innovation 60KWh

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Grandland X 1.5 D 130ks MT

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 11:04 Shitorja , ,

Opel Insignia Grand Sport 2.0 cdti 170ks Innovation MT

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 11:03 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.6 D Blueinjection 134 ks Business Edition MT 7

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 11:03 Shitorja , ,

Ford Focus 1.5 TDCi 120ks Business NAV AT

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 11:03 Shitorja , ,

Volkswagen E-Golf 35.8KWh

23 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 11:03 Shitorja , ,

BMW 530d Xdrive business auto

41 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Maj 11:01 Shitorja , ,

Audi A5 3.0 TDI quattro stronic7 design luxe

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 22:29 , ,

Chevrolet Kalos, benzin - plin, vo odlicna sostojba

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 22:29 , ,

Grande Punto 1.3 Multijet bezprekorno

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 11:20
Link:
, ,

Citroen Xsara 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 09:56 , ,

Mercedes-Benz E 220CDI 194ks 9G tronic LED registriran 2017

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 19:51 , ,

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:02 Shitorja , ,

Volvo V40 D2 2.0 120ks MT

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 12:01 Shitorja , ,

Opel Corsa-e edition 50kwh

27 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 12:01 Shitorja , ,

Nissan Leaf 109ks 30KWh Flex Acenta

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 12:00 Shitorja , ,

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

15 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 11:59 Shitorja , ,

Opel Crossland X 1.5D 102ks Innovation MT

17 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Maj 11:59 Shitorja , ,

Opel Corsa Edition 1.4 90ks MT

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione