Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 авг. 03:55
Линк
,

C300 4matik 246ks

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
04 авг. 10:14
Линк
,

Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP 2021 novo vozilo

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999

Денес 14:26 , ,

FORD Focus RS MK3

36 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:24 , ,

Bmw 550i GT xDrive

19 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:15 ,

AUDI A8

20 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:07 Претпријатие ,

Ford Focus 1.8 Tdci 115 ks

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:04
Линк
,

Daewoo Espero 1.8

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:04 ,

Golf 7 facelift 2017

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:00 , ,

Opel Astra gtc 1.7 125ks panorama 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:51 Претпријатие ,

Honda Jazz 1.2 i-vtec - 2009

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:48 ,

Bmw F30 2.0d 2015

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:47 ,

Mercedes Benz E300 de

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 13:47 , ,

Volkswagen Sharan

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:34 ,

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:31 ,

Opel Astra gtc 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:30 , ,

Renault Scenic 2022

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:28 , ,

Skoda Fabia ambition 2017 skopska

8 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:24 , ,

Perfekten Seat Leon redovno servisiran i odrzuvan

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:08 Претпријатие , ,

Audi A7 3.0tdi 245ps Quattro

22 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:08 Претпријатие , ,

Audi A6 3.0 TDI quattro S line full oprema

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 13:02 ,

Mazda 2 1.6D 66kw 2010 nov uvoz od Svajcarija

5 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:53
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 12:50
Линк
, ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации