Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Берово

Audi , 3
BMW , 3
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор zamena,по категорија Автомобили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: zamena | Сите | Автомобили | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мар. 18:26 Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Берово

Daihatsu Feroza 1.6 95ks 4x4

4 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 19:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Берово

Peugeot 206 2.0 dizel 2003

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт. 10:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Берово

VW Tiguan 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 22:04 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Берово

FreeLander 2.0 diesel

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 19:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Берово

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat 2.0 140ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 21:20 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Берово

BMW X6

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 20:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat 1.8 bez zamena

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 16:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat 1.9t(di) 131ps

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 08:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat 1.9 tdi 131 ps odlicen

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 19:14 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Берово

ALFA ROMEO 156 SPORTVAGON

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 13:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Берово

Mercedes Е 250 avangard -99

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт. 20:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A2  ·  Берово

AUDI A2

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 10:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW PASSAT B5

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 19:06 Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Берово

Volvo V40 2003 god

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 18:23 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Берово

JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 20:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW PASSAT

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 22:26 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Берово

Land Rover Freelander moze i zamena

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
05 фев. 07:14 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Берово

se prodava no moze i zamena za pomalo vozilo ili d

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
12 дек. 18:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Берово

Mercedes 220 -02 Mozna zamena

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
24 окт. 19:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Берово

Fiat Stilo 2.4 -02

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
24 јул. 21:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Берово

Mercedes 270 -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 19:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Берово

Mercedes ML 320 CDI -16

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
12 апр. 14:05 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Берово

BMW 318 tds -94 moze zamena

1 850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 09:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Берово

MERCEDES-BENZ E 320 MOZE ZAMENA -03

7 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 17:33 Автомобили  ·  Audi  ·  A2  ·  Берово

Audi A2 so pominati realni 194000km -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 22:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Берово

FORD FOCUS TDDI 90 KS -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 21:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Omega  ·  Берово

Opel Omega -92 moze zamena

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 19:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Берово

Audi A4 S-Line 2.0tdi -06

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 12:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Берово

VW Passat 1.9 tdi 115 ks -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 11:28 Автомобили  ·  BMW  ·  323  ·  Берово

BMW SO FUL OPREMA MOZE ZAMENA-00

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување zamena | Сите | Автомобили | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

zamena Zamena zamena zamena zamena zamena Zamena zamena Zamena zamena

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации