Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Audi , 7
Opel , 5
BMW , 4
Ford , 3
Toyota , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 11:11
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

17 фев. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 04:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Se Prodava GOLF 6 2.0 140KS 2009 4 MOTION 4*4

11 111 111 МКД

21 дек. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi reg.do 11.2024g.

8 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 09:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

15 дек. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 14:14 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово  ·  Старо Нагоричане

VW Golf 1.9 SDI 1998

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 14:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 4 TDI

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
22 авг. 20:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

golf 4 tdi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 20:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

golf 4 tdi

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 14:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH REG.MK STAKLO!!!

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 14:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 5 1.9

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 22:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 4 1.9 tdi

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 20:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 4 1.9 tdi

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 10:30 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 15:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово  ·  Липково

She's ose ndrroj Golf 4 1.9 tdi

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
13 ноем. 22:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Se prodava golf 4 servisiran registriran 1.9 tdi 90ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Куманово

Otkup na avtomobili

08 ноем. 00:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 5, 1.9 TDI

4 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 18:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово  ·  Старо Нагоричане

Golf 4 prv gazda

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
12 окт. 16:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

GOLF 6 GTI 2011 ���� 300hp

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 20:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks

17 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 23:16 Автомобили  ·  Куманово

Golf 4

26 апр. 13:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 15:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks

7 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 20:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 3 1996

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
15 фев. 08:49 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

29 ноем. 11:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf highline 1.6 TDi 105ks 2015

11 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
23 ноем. 17:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 4 2001

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 14:33 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Куманово

Peugeot 206 SW , 1.4 HDI , registrirano do 08.22

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 02:35 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Audi A4 2.0 ZA DELLOVI

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 11:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Audi A4 ZA DELLOVI

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 12:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 TDI 1.6 77kw

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 21:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf VII 2015

10 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово  ·  Липково

VW Golf 4 tdi 1.9 90ps

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 18:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово  ·  Липково

Golf 4 tdi 1.9

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
02 мар. 20:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 4 1.9 tdi 90ks so ful oprema.

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 23:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF GT SPORT 1,4 TSI 170KS SVAJCARIJA

4 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 01:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Куманово  ·  Липково

valton

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
16 јан. 17:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

golf 4 tdi

2 209 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 05:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 10:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 2.0 tdi 150 ks -15

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 4

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 20:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 5 1.9 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 14:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF 4 1.9TDI DEUTC STAKLO SOCUVANO KLIMA ITNO

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 12:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 4 Diesel 1.9 110ks

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
17 септ. 09:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF -99

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации