Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 7
Audi , 6
Ford , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Fiat , 2
Hyundai , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.0 TDI 170 KS S-LINE NAVI LED XENON - 11.MT AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS XENON LED NAVI AVTOMATIK - 09.MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 LUXURY XENON NAVI LED - 13.MT Auto

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 18:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 20:23 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.7 TDI 190 KS S-LINE LED NAVI AVTOMATIK- 12.MT Auto

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 20:24 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

PORSCHE CAYENNE 3.0D 245 KS NAVI LED NOV UVOZ NOV-11.MT Auto

26 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 163 KS M-PAKET NAVI PDC LED XENON - 07.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT LED XENON KOZA - 10.MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 11:16 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAVI LED CH - MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 5 3.0D 204 KS F10 NAVI KOZA AVTOMATIK - 11..MT Auto

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 10:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
07 мај 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 19:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Se prodava odlicen Golf 5 1.9 TDI

5 000 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 16:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 23:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Ekstra VW Golf 5 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 2005

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 19:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 1.6tdi 105ks 2010

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 2004

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 16:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 17:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 TDI 2006

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 00:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 12:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 prva boja registrirana

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 22:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

PRODAVAM GOLF 5 1.6 FSI 85 KW SO FUL OPREMA FABRIKA

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 05:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

071-803-009

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 08:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 6 2.0 maksimalno opremen

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 19:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 5 -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 5 1.9 TDI 2006

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации