Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Jeep,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Jeep | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 мај 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Охрид

PEUGEOT 107 1.0 60 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Охрид

PEUGEOT 207 206 + 1.1 60 KS 157000KM NOVO - 12.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Охрид

OPEL AGILA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ - 09.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:23 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
07 мај 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
28 авг. 15:11 Автомобили  ·  Jeep  ·  CJ  ·  Охрид

jeep liberty sport 3,7

4 500 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Охрид

Prodavam ili menuvam jeep Land Rover

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
21 фев. 00:00 Автомобили  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Охрид

Jeep LAND ROVER original

7 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
19 авг. 11:14 Автомобили  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Охрид

Jeep luaz 1.1 benzinec 4x4

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 21:13 Автомобили  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Охрид

Jeep luaz 1.1 benzinec 4x4

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 19:56 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Охрид

Jeep mitsubishi pajero 3.2

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 01:14 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Охрид

Se prodava Se menuva Land Rover

Година: 60-тите
Километража: 15 000 - 19 999
14 ноем. 16:41 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep Grand Cherokee

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 16:28 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Охрид

JEEP Toyota RAV4 2.2 full oprema

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 19:36 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep Grand Cherokee 3.1 moze zamena

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 19:29 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep grand Cherokee mk tablici

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 13:04 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Jeep Chevrolet Captiva socuvan kako nov

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 17:57 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep Grand Cherokee

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 19:02 Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Охрид

Jeep Cherokee

3 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 11:35 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Охрид

Lada Niva moze zamena

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
12 дек. 22:21 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep Grand Cherokee -04

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
05 окт. 15:50 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Охрид

Suzuki Jimny -00 menuvam za pogolem Jeep

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
05 авг. 23:08 Автомобили  ·  Jeep  ·  CJ  ·  Охрид

Jeep Wrangler CJ -90

10 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
28 мај 10:07 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Gumi za Jeep

550 ЕУР

26 мај 07:58 Автомобили  ·  Охрид

Kupuvam Jeep

14 мар. 18:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Охрид

VW TOUAREG 5.0 TDI V10 313 KS KOZA NAVI DVD - 05

11 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 10:35 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Охрид

Jeep Grand Cherokee -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 21:31 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Serie II  ·  Охрид

Land Rover Original -67

7 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 45 000 - 49 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Jeep | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • jeep во категорија Возила
  • jeep во категорија Автомобили | UAZ
  • Jeep во категорија Автомобили | Peugeot
  • Jeep во категорија Автомобили | Kia | Sportage
  • jeep во категорија Автомобили | Jaguar
  • jeep во категорија Автомобили | BMW | 5-серии
  • jeep во категорија Автомобили | Volvo
  • Jeep во категорија Бараки и Гаражи
  • Jeep во категорија Автомобили | Chevrolet | Camaro
  • Jeep во категорија Автомобили | Renault | Megane

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации