Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Mazda 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Mazda 2 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 14:27 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam mazda 2 1.4 hdi 2011 god.

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
25 фев. 19:43 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO !!!

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 12:45 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 16:53 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Прилеп

MAZDA 2 2010 DIZEL

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 13:34 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Mazda 2 2014 FABRIKA

6 650 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
01 фев. 14:45 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Мазда 2

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
22 дек. 11:20 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Se prodava Mazda 2

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
03 ноем. 13:27 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Мазда 2 во одлична состојба

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 00:06 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mazda 2 2009 godina 1.4 dizel

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 19:56 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Делчево

Mazda 2 1.4HDI 2009

2 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 мај 12:09 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Пробиштип

Mazda 2 dizel 2009

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 20:29 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Кочани

Mazda 2 1.4 dizel 68ks 2009

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
04 апр. 22:25 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 - 1.3 .. Prva boja .. Registrirano

7 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 14:05 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 registracija cela godina prva boja

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 04:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 2 2007

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 05:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Гостивар

Mazda 2 1,4 benzin 05 god

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 06:36 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4 dizel 2008

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 21:32 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4tdi 2007 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 08:54 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mazda 2 1.6cd style besprekorna sostojba 2011

4 890 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 21:41 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 2 top sostojba ekonomichna za pocetnici

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Делчево

Mazda 2 1.4hdi 51kw 2009

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 15:03 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 sport 1.5 16v 2009

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 јан. 12:27 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 2 1.3i uvoz od Svajcarija

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 11:04 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mazda 2 1.3 benzin plin 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 07:24 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Делчево

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2009 god

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 21:29 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 14:52 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Кавадарци

Mazda 2 benzin 2009

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
15 јун. 01:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

Mazda 2 1.3 90hp 95.000km expression 2008

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
11 мај 23:36 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 so klima 1.4 benzin 2010

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 15:12 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4 benzin 2010 so klima

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
31 мар. 21:24 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 10:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 2 1.4i 80ks -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 14:53 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.5 SPORT EXCLUSIVE

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 фев. 19:24 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mazda 2 1.3 Benzin/Plin 2009 godina, ne uvezuvana

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 19:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Крива Паланка

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 окт. 16:55 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Македонски Брод

Mazda 2 1.4tdci 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 17:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

MAZDA 2 -07

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 14:53 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Тетово  ·  Брвеница

Mazda 2 2005

2 900 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 11:17 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4tdi 2006 Dirala

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 15:27 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Гостивар

Mazda 2

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 19:32 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Тетово

MAZDA 2

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 ноем. 09:37 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4tdi 2006 Avtoplac Dirala

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
02 ноем. 13:40 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Тетово

Mazda 2

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт. 14:46 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Штип

MAZDA 2

22 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
12 апр. 07:35 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Битола

Mazda 2

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
31 дек. 13:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Гостивар

Mazda 2 dzhip

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Mazda 2 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации