Македонски | Shqip | English |

Kozle | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили


Вчера 00:03 , ,

Kuka plac za gradba vo Kozle

200 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 септ. 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
23 септ. 15:38 , ,

Se iznajmuva kuka vo Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
03 септ. 17:09 , ,

KUKA VO KOZLE POSLEDNA 57

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 13:18 , ,

Se izdava stan go kuka vo Kozle

Број на соби: 3,5
Површина: 100
23 авг. 00:16 , ,

Ole

Број на соби: 6
Површина: 180
14 авг. 00:33 , ,

Kozle, 14/2, posledna 57

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
10 авг. 17:18 , ,

Kuka vo Kozle

240 000 ЕУР

Број на соби: 7
28 јул. 10:57 , ,

Se izdava atraktivna kuka vo Kozle

2 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
20 јул. 00:02 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO KOZLE 100m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
07 јул. 23:40 , ,

Se prodava kuqa vo sredno Nerezi

7 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
29 јун. 09:54 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 80m2 VO CENTAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80

  • Kozle во категорија Станови
  • Kozle во категорија Куќи/Вили
  • kozle во категорија Куќи/Вили
  • kozle во категорија Живеалишта
  • kozle во категорија Станови
  • kozle во категорија Станови
  • kozle во категорија Живеалишта
  • kozle во категорија Станови
  • Kozle во категорија Бараки и Гаражи
  • Kozle во категорија Часовници и Асесери

Кон почеток