Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:59
Линк
Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid centar

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 14:21
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8

Вчера 22:59
Линк
Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid centar

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 10:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 66m2 na 3 kat istok 2 spalni namesten odlicen

84 700 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 14:21
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
16 апр. 15:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
15 апр. 21:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

se prodava stan

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 апр. 19:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 апр. 19:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 103m2, Ezerski lozja,100m od ezero

750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
13 апр. 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i opremen do h.Flamengo-odlicen

87 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
13 апр. 09:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 апр. 08:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
12 апр. 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

Број на соби: 1
05 апр. 20:26 Станови  ·  Охрид

Stan na odlicna lokacija

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 115 m2 na 1 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 апр. 14:38 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan od 110m2 vo Park Hotel Ohrid

3 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
30 мар. 20:15 Станови  ·  Охрид

Stan 39 m2-Juzen,vo centralno podracje na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2
30 мар. 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 мар. 15:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
26 мар. 18:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelia Garsonjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 5m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 18:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 65m2,dve spalni,na 5min od pazar

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 мар. 11:54 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
26 мар. 08:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen stan 46 m2 do h.Belvedere nas.Sv.Stefan

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 мар. 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 57m,.Bil.Izvori,zavrsna faza 5kat

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
16 мар. 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori Ul.Asnom

6 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
16 мар. 08:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Renoviran i namesten stan 77 m2 kaj h.Flamengo

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
14 мар. 18:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov Lux stan 60m2,centar,Namesten

120 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
14 мар. 02:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Renoviran stan ul. Karpos Vojvoda, Ohrid

67 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 мар. 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Trosoben Stan 86m² na 5 kat jug vo Rasadnik kaj Bozo

95 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 мар. 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs kuka od 120m2 nas Vidobista renovirana

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
06 мар. 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA STAN VO BEJBUNAR OHRID 59 m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
05 мар. 17:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Garsonjera 31m2,2kat,na prva linija ezero

2 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
04 мар. 17:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
03 мар. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SE PRODAVA NOV STAN VO CENTAR NA OHRID

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamejia Stan 113m2 kaj Kejot,na 20metri od ezero

2 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 мар. 15:48 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan , moze i zamena

1 300 ЕУР

Број на соби: 5
29 фев. 08:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 105 m2 na 2 kat Kej Makedonija, Ohrid

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
25 фев. 20:07 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid

40 250 ЕУР

Број на соби: 1,5
24 фев. 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 75m2,so 3 spalni,Bil.izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 44m2,Biljanini Izvori,visoko.prizemje

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid, centralno gradsko podracje

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
21 фев. 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 58m2 vo Ohrid na ulica Abas Emin

92 800 ЕУР

Број на соби: 2
17 фев. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
17 фев. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 69m2 vo Ohrid

107 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 фев. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan kaj Gimnazija,55m2,dve spalni,namesten

82 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava во категорија Живеалишта
  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили
  • Se prodava во категорија Викендици
  • Se prodava garsonjera во категорија Станови
  • se prodava во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 156
  • se prodava во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CLA-класа
  • se prodava vo aerodrom во категорија Живеалишта
  • Se prodava во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации