Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Debar maalo,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Debar maalo | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 апр. 20:41
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1

23 апр. 20:41
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Број на соби: 1
23 апр. 17:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava (prazen) stan za kancelarii vo DebarMaalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Онлајн
23 апр. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 86m2 vo Debar Maalo

170 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 апр. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan vo Debar Maalo

170 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
23 апр. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux opremen apartman vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
23 апр. 09:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasen stan vo Debar Maalo

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
23 апр. 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
22 апр. 11:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan Debar Maalo 58m2 prazen

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 апр. 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo, Broz Kafe

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 апр. 02:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Debar maalo

180 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 апр. 12:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan kaj "Silbo" - Debar Maalo

1 880 ЕУР

Број на соби: 4
21 апр. 11:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan na ul.Leninova - Debar maalo

2 400 ЕУР

Број на соби: 3
20 апр. 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kompletno ureden stan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
20 апр. 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
20 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
19 апр. 16:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan pozadi Univerzalna, 2 spalni, 60 m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
19 апр. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
19 апр. 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

66m2 izdavanje Debar Maalo

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO DEBAR MAALO SO VKLUCENI SMETKI

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 апр. 21:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
17 апр. 13:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben namesten stan vo Debar Maalo

Број на соби: 4
Површина: 100
17 апр. 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame deloven prostor 45m2 vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
17 апр. 10:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
16 апр. 17:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Stan vo Debar Maalo

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
16 апр. 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 апр. 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
16 апр. 10:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO, RUSKA AMBASADA

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
15 апр. 19:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дуплекс стан во Дебар Маало. Duplex for rent in Debar Maalo

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
15 апр. 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA 4-SOBEN DUPLEX VO DEBAR MAALO MIN.ZA KULTURA

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
15 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO - BUNJAKOVEC

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 апр. 22:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan so garazno mesto vo Debar Maalo

99 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Debar maalo | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации