Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор debar maalo,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: debar maalo | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 јул. 19:08
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Debar Maalo 58 m2 na preubava lokacija so otvoren pogled

145 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 јул. 18:58
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Eksluziven stan vo Debar Maalo 118m2 so prekrasen pogled

295 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 14:07
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава двособен стан во Центар

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн

Денес 14:07
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава двособен стан во Центар

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 80 m2 vo Debar Maalo

400 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Онлајн
Денес 12:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 12:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan Debar Maalo 47m2,parking mesto 15m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo, Broz Kafe

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:48
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj Short stay*

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 21:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 17:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 2-sob stan vo Centar-Debar Maalo

88 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderno Ureden Stan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 08:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan 68M2,Centar vo park,2spalni

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 01:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома izdava nov stan vo Debar Maalo so Garaza !

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
22 јул. 22:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar Maalo trosoben moderen

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 јул. 19:08
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Debar Maalo 58 m2 na preubava lokacija so otvoren pogled

145 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 јул. 18:58
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Eksluziven stan vo Debar Maalo 118m2 so prekrasen pogled

295 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 јул. 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam 3 vselivi stanovi vo D.Maalo

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
22 јул. 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stanovi vo Debar Maalo - 69m2 i 96m2

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
22 јул. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob stan vo Debar Maalo

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 јул. 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Debar Maalo

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
22 јул. 10:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 јул. 10:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasen stan vo Centar Debar Maalo Zooloska

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 јул. 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
22 јул. 09:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasen stan vo Debar Maalo

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
21 јул. 17:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

66m2 izdavanje Debar Maalo

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јул. 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratoj prestoj Centar Debar Maalo

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
20 јул. 23:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar maalo - sproti Zoo i gradski park

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 јул. 15:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јул. 23:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан во Дебар маало

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 јул. 20:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj short stay

Број на соби: 1
19 јул. 11:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan vo Debar Maalo

2 100 ЕУР

Број на соби: 4
19 јул. 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderno ureden stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јул. 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
18 јул. 21:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Debar Maalo

95 000 ЕУР

Број на соби: 1
18 јул. 21:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
18 јул. 21:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување debar maalo | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации