Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kapistec,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kapistec | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 дек. 22:21
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Stanovi za kratok prestoj

Број на соби: 2,5
Површина: 70
07 дек. 11:44
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 10:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec od 102m2

155 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 06:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Cetvorosoben stan od 120m2 Kapistec Ruzveltova

193 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
07 дек. 12:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Prodavame nov stan 55m2 vo Kapistec - Zebra

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 11:44
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 11:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA TROSOBEN KAPISTEC KAJ OU KIRO GLIGOROV

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
07 дек. 11:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE PRODAVA stan staro Vodno - Kapistec

97 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
06 дек. 17:35 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Namesten trosoben 70m2 Kapistec kaj Stokomak

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
05 дек. 11:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava cetvorosoben stan 100m2 vo Kapistec

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
05 дек. 11:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE PRODAVA nov stan vo Kapistec

130 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 дек. 13:54 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

35362 Kapistec 4 soben stan vo ponova zgrada

Број на соби: 4
Површина: 110
04 дек. 12:04 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Kapistec Zebra

660 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
04 дек. 11:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 11:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Nov Dvosoben stan od 50m2 Centar Limak Diamond

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 дек. 09:13 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar Kapistec

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
03 дек. 22:06 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava 3soben stan vo Centar Kapistec kaj TC Zebra

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
02 дек. 22:21 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi za kratok prestoj

Број на соби: 2,5
Површина: 70
01 дек. 10:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava Luksuzen dvosoben stan vo Kapistec

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 дек. 10:08 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo Kapistec

1 ЕУР

Број на соби: 2
30 ноем. 14:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Ekstra dvosoben stan od 70m2 vo Kapistec Min. za Ekonomija

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
28 ноем. 16:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Centar Kapistec 45m2 dvosoben opremen prizemje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 ноем. 17:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Luksuzen stan vo Centar

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 ноем. 15:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kapistec

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 ноем. 12:45 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

35501 RENOVIRAN, 3-SOBEN STAN VO KAPISTEC

Број на соби: 3
Површина: 60
22 ноем. 14:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava namesten stan 51m2 vo Kapistec

101 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 ноем. 15:41 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Kapistec 90m2 prazen 4soben za firma ili ziveenje

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
21 ноем. 13:49 Станови , Скопjе , Карпош

Barame stan

21 ноем. 12:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izd. namesten 4-soben stan od 126m2 vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
21 ноем. 11:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 ноем. 14:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo Kapistec

112 200 ЕУР

Број на соби: 2
20 ноем. 10:01 Станови , Скопjе , Центар

se iznajmuva

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
20 ноем. 09:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA stan vo blizina na Mlecen -Kapistec

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
17 ноем. 14:37 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se prodava nov stan so 1 spalna vo Kapistec

112 500 ЕУР

Број на соби: 2
17 ноем. 11:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA DVOSOBEN NOV SPROTI ZEBRA KAPISTEC

350 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kapistec | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации