Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kisela voda,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kisela voda | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 мај 14:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izvadava stan vo Kislea voda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 мај 13:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 45m²

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мај 20:25
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

95 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 15:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov stan vo Kisela Voda 49m2

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor pogoden za dukjan vo Centar 82m2

1 390 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

UBAV SVETOL DUPLEKS VO KISELA VODA, RASADNIK

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NOV POLUNAMESTEN STAN VO KISELA VODA

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

Број на соби: > 10
Денес 08:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno novogradba Kisela Voda Rampa!!!

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dvosoben stan vo Kisela Voda kaj Cesma

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN V KISELA VODA DO KAM MARKET

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 19:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dupleks od 100m2 so tri spalni sobi vo Rasadnik Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 11:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 11:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda od 75m2 ponova gradba

101 250 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Kisela Voda 68m2 renoviran

95 200 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 72m2 so 2 spalni

88 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 11:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 93m2 vo Kisela Voda na ul.Bozidar Adzija

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 80m2 so 2 spalni renoviran

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Онлајн
Вчера 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 30m2

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Вчера 10:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 09:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva celosno namesten/ili prazen za deloven prostor

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 07:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od44m2+22m2 vo Prime Residence 3,Kisela Voda

86 500 ЕУР

Број на соби: 2
19 мај 20:25
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 мај 10:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Prime Residence 4&5 vo Kisela Voda

1 420 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
17 мај 13:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 45m²

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 мај 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo opremena garsonjera vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
17 мај 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov trosoben stan vo Pripor - Kisela Voda

51 300 ЕУР

Број на соби: 3
17 мај 11:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 мај 10:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda,Rampa

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 мај 19:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
16 мај 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 мај 00:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava kompletno nov stan vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 14:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
15 мај 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan od 45m2 vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 104m2 so tri spalni vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мај 13:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 67m2+30m2 terasa vo Prime Residence 3,

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 мај 13:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan od 54m2 vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 мај 10:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 vo Kisela Voda

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 мај 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN OD 80m2 VO KISELA VODA

Број на соби: 3
Површина: 80
14 мај 09:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben renoviran vo Kisela Voda

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мај 08:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

4 SOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KISELA VODA

128 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
13 мај 14:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan vo Kisela Voda

1 ЕУР

Број на соби: 3
13 мај 11:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo nas. Przino - Kisela Voda

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
13 мај 11:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dvosoben stan vo Kisela Voda

74 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kisela voda | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации