Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Gostivar

BMW , 23
Opel , 9
Audi , 6
Ssangyong , 6
Ford , 5
Hyundai , 5
Fiat , 4
Chevrolet , 3
Kia , 3
Nissan , 3
Suzuki , 3
Jeep , 2
Lada , 2
Renault , 2
Subaru , 2
Toyota , 2
Dacia , 1
Dodge , 1
KTM , 1
MINI , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: 4x4 | Të gjitha | Vetura | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:26 Shitorja ,

Bmw 530 xDrive 4x4 Facelift Kobra menuvac

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 Shitorja ,

Bmw 530 xDrive 4x4 Facelift Kobra menuvac

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 ,

Dodge Nitro Blackline

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 17:23 , ,

ford maverick 4x4 moze zamena so moja doplata

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 18:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 01:35 ,

Opel Antara 4x4 2.0 cdti cosmo

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 01:55 , ,

BMW 740 XD 20” FACELIFT BUSINESS CLASS

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 18:58 ,

BMW X5 3.0D X Drive 7 SEDISTA

14 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 01:18 , ,

vrapcist

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 20:05 ,

KIA SORENTO 2.5 DIESEL

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 15:52 ,

VW Golf 6 2.0TDI 4 MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 23:09 ,

Hyndai terracan 2.9 crd

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 19:02 ,

Suzuki Swift 4x4 1.3 benzin+Gpl

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 13:19 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 4MOTION 4X4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 18:45 ,

Bmw X1

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 21:19 ,

4x4 EXSTRA SOCUVAN MITSUBISHI PO EXSTRA CENA

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 23:47 ,

Bmw 525d 4x4 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:37 ,

VW Golf 5 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:16 ,

Hyundai H-1 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:04 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 automatic

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 14:02 ,

Ford Kuga -10

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 19:40 ,

Opel Antara 2.0 CDTI 4x4 -07

7 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:15 ,

Ford Kuga

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Nën 03:00 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Tet 22:17 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4x4 170 hp DSG moze zamena

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 10:11 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi 4matic Full Oprema

20 000 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 13:55 ,

BMW 330Xd E90 2007G

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:06 ,

Kia Sorento

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 15:04 ,

Audi A4 1.9 tdi. 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:57 ,

Mercedes-Benz -09 E clase 320 4x4

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 14:25 ,

Opel Antara 2.0cdti 4X4 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 19:19 ,

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 14:29 ,

Hyundai Santa Fe 4x4 Ekstra Sostojba Automatik

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 18:12 , ,

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:32 ,

Fiat Panda 4x4

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 16:44 ,

TOYOTA RAV4 2.2D 4X4

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 22:26 ,

Fiat Panda 1.3 multijet 4x4

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 15:10 ,

VW Tourage 131.000km ne uvezena so servisna

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 12:03 ,

VW TOUAREG SO SERVISNA KNISKA TOP SOSTOJBA

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Sht 20:34 , ,

BMW 330

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 00:09 ,

BMW X3 -06 2.0d Reg Zelen Karton do 15 05 -19

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 21:20 ,

VW Phaeton

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 15:16 ,

Dacia Daster 1.5 dci 4x4

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 14:25 ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9CRDI -04 MOZE ZAMENA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:03 , ,

Fiat Panda 4x4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4X4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione