Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | X-Trail

22 јул. 09:31 ,

Nissan X-Trail -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 09:39 Претпријатие ,

Nissan Xtrail 2.0dCi 4x4

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
09 јул. 15:21 , ,

Nisan x-trail 2.2 dizel

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 14:51 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 14:55 , ,

Nissan X-Trail 2.0dci 4x4 t31

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 20:46 ,

Nissan X Traill

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 10:24 ,

Se prodava ili zamena so moja doplata.

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 јан. 14:45 ,

Nissan X-Trail

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 18:54 ,

Nissan X-trail -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 20:36 , ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 -04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 09:07 , ,

Nissan X-Trail

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 18:14 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 септ. 17:01 Претпријатие ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 TDI 4x4 reg -02 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 18:30 ,

Nissan X Trail 2.2 84 kW 4x4

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 12:21 ,

Nissan X-Trail

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 22:07 , ,

Nissan X-Trail -17 full oprema

32 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
01 јул. 12:20 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
12 јун. 22:14 ,

Nissan X-Trail

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
11 јун. 10:08 , ,

Nissan X-Trail

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
01 апр. 18:37 , ,

Nissan X-trail -07 4x4 panorama

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 22:54 , ,

NISSAN X-TRAIL

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 15:18 ,

Nissan X-Trail vo odlichna sostojba

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 12:03 ,

Nissan X-Trail

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 10:39 , ,

Nissan X-Trail DCI

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 21:31 ,

NISSAN X TRAIL 2.2 DCI 4x4

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 13:22 ,

Nissan X Trail 2.0i 16c -02 BG

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 16:01 Претпријатие ,

Nissan Xtrail 2.2

3 333 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 19:58 ,

Nissan X-Trail 4x4 2.2dci moze zamena

5 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 18:25 , ,

Nissan X-Trail

9 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
06 ноем. 17:46 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2dci 136ks 4x4 EURO-4 MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт. 20:21 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 CDI

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 септ. 13:59 ,

Nissan X-Trail 2.2 dCi

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 22:58 ,

X-trail moze zamena za BMW 320

5 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 14:17 , ,

Nissan X Trail

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 01:09 , ,

Nissan X-Trail 2004 DCI 136ks

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 19:29 , ,

Nissan X-Trail 2.2 DCI 2WD Columbija

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 21:36 ,

Nissan x-trail 2.2dci 4x4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:15 ,

Nissan X-Trail 4x4

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 21:15 , ,

NISSAN X TRAIL 4Х4 2.2 DCI

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 16:19 ,

NISSAN X-TRAIL

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 18:09 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 136KS FRANCIJA

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 јан. 18:19 , ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 06 FRANCIJA 6BRZ 4X4

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 00:08 Претпријатие ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 136KS KOZA

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 15:46 ,

Nissan X-TRAIL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 15:17 , ,

Nissan X-Trail 4x4 2.2 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 18:47 ,

Nissan X-Trail

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 16:45 ,

Nissan X-Trail moze i zamena

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 јул. 15:34 ,

Nissan X-Trail

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 18:45 , ,

Nissan X-Trail

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
06 јул. 13:22 ,

Nissan X-Trail

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток