Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 916
Audi , 86
Peugeot , 81
BMW , 67
Ford , 54
Renault , 50
Citroën , 38
Seat , 37
Alfa Romeo , 26
Fiat , 25
Toyota , 15
Mazda , 14
Nissan , 13
Kia , 8
Škoda , 7
Hyundai , 6
Honda , 5
Lancia , 3
Volvo , 3
Jeep , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel zafira,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel zafira | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:13
Линк
,

Opel Zafira 1.7 CDTI cosmo - цена по договор

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 14:44
Линк
, ,

Opel Zafira 1.7 (Isuzu Motor) 2008 7 sedista

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:13
Линк
,

Opel Zafira 1.7 CDTI cosmo - цена по договор

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:31 , ,

Opel Zafira 1.9 150hp 2007

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:48 , ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI 2007

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 23:31 , ,

Opel Zafira 1.9 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 14:44
Линк
, ,

Opel Zafira 1.7 (Isuzu Motor) 2008 7 sedista

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 20:22 , ,

Opel Zafira 1.9CDTI 2006 Android/Navi/Camera/Panorama

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 17:20 Претпријатие ,

Opel zafira 1.9 cdti god 2005.6 so 7 sedista

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 22:26 Претпријатие ,

Audi A6 2.0 tfsi na MK tabli 2010g,

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 01:47 , ,

Se prodava Opel Zafira

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
13 септ. 01:46 , ,

Opel Zafira 2003 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 10:40 Претпријатие ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 110ks 2012

9 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
10 септ. 05:02 , ,

Se prodava Opel Zafira

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
09 септ. 15:16 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
03 септ. 08:27 Претпријатие , ,

Opel Zafira 1.7 CDTI Euro 5 2010 full Avto Niki

5 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
02 септ. 12:49 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI 2006

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 12:10 , ,

Opel Zafira 1.9 dizel 2005

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 15:58 ,

Opel Zafira B 1.9cdti 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
17 авг. 13:19 ,

Opel Zafira

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 13:18 , ,

Opel Zafira dizel 2008 1.7 isuzu

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:16 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI eco navigation

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 07:18 ,

Opel Zafira 2005 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
07 јул. 09:07 ,

Opel Zafira 2007 dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel zafira | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Opel zafira во категорија Автомобили | Opel | Vectra
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Ford | S-Max
  • opel zafira во категорија Автомобили | Ford | Fiesta
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • Opel zafira во категорија Возила
  • Opel zafira во категорија Мопеди (под 50cc)
  • Opel zafira во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Toyota
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Opel | Zafira Tourer
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Opel | Astra

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации