Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Fusion

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Fusion | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Велес

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 00:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fusion 2004 / 1.4 TDCI

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
16 дек. 13:31 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Штип

ford

3 300 ЕУР

08 дек. 11:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Струмица

Ford Fusion 1.4 TDCI/Diesel/2008 god

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 16:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Штип

ford

3 300 ЕУР

04 ноем. 10:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Сарај

Ford Fusion 1.4 Tdci 2002g

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:39 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford Fusion 1.4 dizel god 2009

2 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 08:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD.FUSION.1.4.TDCI.68.KS.05.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Илинден

FORD FUSION 1.4 BENZIN 2007 KUPENA VO MK / NEUVEZUVANA

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 септ. 20:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford fusion

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 08:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Струмица

Ford fusion staklo

3 000 МКД

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
12 авг. 21:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Илинден

Ford fusion 1.4 2007 benzin

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 19:52 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава ford fusion

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 15:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Fusion 1.4 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 08:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford Fusion 1.4 dizel 2009

2 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 11:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fusion

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 15:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford Fusion, se prodava ili menuva!!!

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 23:11 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford Fusion 1,4 TDCI

2 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 03:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Fusion 2005

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр. 14:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford fusion 1.4 benzin-plin 2008

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 15:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fusion 1.6 dizel registriran

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 09:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fusion dizel 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 15:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fusion 1.4 tdci

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 15:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Куманово

Ford Fusion 1.6i benzin tng plin atestiran Ch

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 ноем. 22:13 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ford Fusion 1.6 TDCI

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 21:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Крива Паланка

FORD FUSION 1.4 2005 GOD.

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 07:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford Fusion 1.4 benzin 59kw

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 15:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford fusion 1.4tdci odlicno socuvan so klima

2 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 15:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Тетово  ·  Брвеница

Ford Fusion 1.6 top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 11:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford fusion 1.4tdci 2003godina

2 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 16:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford fusion 1.4tdci odlicno socuvan so klima

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 17:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Se prodava kako ,,NOV "-FORD FUSION -BENZIN 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
17 фев. 23:58 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Крива Паланка

Ford Fusion 1.4TDCi 75ks 4l/100km *UNIKAT * - 2007

3 099 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 19:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Охрид

Se prodava Ford Fusion 2007g

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 10:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Струга

Ford Fusion SEL -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
02 окт. 09:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Струга

Ford Fusion -09

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
05 септ. 12:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Центар

Ford Fusion -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 21:07 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Битола

FORD FUSION 1.4 1550 evra

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 20:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Велес

FORD FUSION 1.4TDCI 2008-FACELIFT

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
04 јун. 16:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Тетово  ·  Брвеница

Ford Fusion 1.6

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 18:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fusion

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 15:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Струга

Ford Fusion -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
09 мар. 11:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Fusion -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 13:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ford Fusion 1.4 tdci

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 10:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Прилеп

Ford Fusion -07 1.4 TDCi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 јан. 08:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Ford Fusion 1.4 benz i plin

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Тетово

Ford Fusion -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
03 јан. 19:54 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Битола

Ford Fusion -05

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 10:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Fusion -09

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 ноем. 18:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Крива Паланка

FORD FUSION 1.4TDCI -09

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Fusion | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации