Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Hyundai , 1110
Peugeot , 29
Renault , 27
Opel , 26
Audi , 24
Citroën , 18
Škoda , 17
Ford , 12
Seat , 12
Toyota , 12
BMW , 9
Nissan , 8
Fiat , 7
Kia , 4
Chevrolet , 2
Daewoo , 2
Volvo , 2
Dacia , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Jeep , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Hyundai,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Hyundai | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 19:15
Linku:
Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
22 апр. 10:44
Linku:
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:19
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 19:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 19:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 19:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 86KS REFERENCE 2009G PANORAMA !

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:24 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Hyundai i30 2011g, 1.4 - 110ks

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HYUNDAI iX35 1.7CRDi 85KW PANORAMA AUTO KODEKS

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:14 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HYUNDAI iX35 1.7CRDi 116KS 2011 (AUTO KODEKS)

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:33 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai i40-2013 1.7 Dizel Najfull 6brzini - Mozna Zamena

83 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Илинден

Citroen C3 1.2 Puretech 110hp 6MT - 05/2023 - PRV GAZDA

13 700 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:26
Linku:
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Центар

Екстра понуда - Hyundai Tucson 1.6 CRDI, 116 коњски сили

1 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 15:46 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 13:48 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 09:13 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 199 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 21:44 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Крива Паланка

SKODA YETI 2.0 TDI 140KS.4X4 6-BRZINI TREND LINE MODEL

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крива Паланка

NISSAN JUKE 1.5 DCI PURE DRIVE ELEGANCE OPREMA EURO 5

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 10:44 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI BIZNIS AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
22 апр. 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 115KS N-CONECTA AVTO MIRO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
22 апр. 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI ELANTRA 2020 SEUSTE POD FABRICKAGARANCIJA NEUVEZENA

16 390 ЕУР

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
22 апр. 09:05 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G

15 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
22 апр. 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.2 PETROL82KS STYLE NAVI 2018G TOYOTA SKOPJE

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
22 апр. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

17 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
22 апр. 08:58
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG A/T 2021G VO TOYOTA SK

32 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
22 апр. 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.0 TCI 115KS 6MT SEDAN 2021G 50.000KM!

14 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 50 000 - 54 999
Онлајн
22 апр. 08:55 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS SDN 2017G 76.000KM!

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
Онлајн
22 апр. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
22 апр. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ARONA 1.6 TDI 95KS STYLE A/T 2019G VO TOYOTA SKOPJE

16 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Онлајн
22 апр. 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G ( 6 VOZ)

15 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
22 апр. 08:44 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI

22 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
22 апр. 08:44
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG A/T 2021G

32 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
22 апр. 08:42 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 130KS COMFORT 2019G

15 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
22 апр. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Онлајн
22 апр. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 110KS EXECUTIVE 2018/2019G

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Онлајн
22 апр. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
22 апр. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
22 апр. 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO SW 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
22 апр. 08:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE 2017G 87.000KM!

18 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
22 апр. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 TRENDLINE

21 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
21 апр. 16:58 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА HYUNDAI ACCENT 1.3GLS

1 МКД

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 16:27 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN SO ATES PLIN 2008 GODINA

5 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 13:35 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 11:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.6 TDI 80KS STYLE NEW MODEL 2018G 69.000KM

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Онлајн
21 апр. 08:43 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
21 апр. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 апр. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA-MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 апр. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
21 апр. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2008-REDIZAJN!!!NOVO!!!

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 апр. 08:36 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO!!

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 апр. 02:55 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Тетово

Hyundai Tucson 1.6 CRDi 7DTC

1 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Hyundai | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации