Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Alfa Romeo , 508
Peugeot , 11
BMW , 6
Ford , 5
Opel , 5
Renault , 4
Audi , 3
Volvo , 2
Fiat , 1
Lancia , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Alfa romeo 147,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Alfa romeo 147 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 09:53
Линк
Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Струга

Alfa Romeo 147 facelift 1.6 TS 120ks

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

24 фев. 12:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Карпош

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 17:58 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo 147jtdm

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 16:31 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 147 TS Facelift

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 18:12 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Delovi za Alfa Romeo 147 - najniski ceni

100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
21 дек. 18:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi reg.do 11.2024g.

8 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 18:08 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120ks - 08

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
15 дек. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 19:54 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo 147 1.9 JTD-04-klima-Reg.Cela Godina

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 09:52 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo 147 1.9JTDm odlicna

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 18:34 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Тетово

Alfa Romeo 147 benzinec 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:17 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 07:30 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 147 1.9 JTD-04-klima

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 14:14 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 15:47 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Велес

Alfa Romeo 147 Facelift 1.9 JTDm 150ks

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 22:00 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Чаир

Alfa Romeo 147 JTD İma Prostor Za Dogovor

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 22:23 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Македонски Брод

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 12:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 147

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
28 апр. 17:11 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Куманово

Alfa Romeo 147 1.6 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
19 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
14 апр. 13:59 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Велес

Alfa Romeo 147 Facelift, 1.9 JTDm 111 Kw (150 KS)

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 08:22 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Тетово

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 2007

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 мар. 13:04 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 147 1.6 twin spark

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
23 мар. 13:53 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Куманово

Alfa Romeo 147

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 09:12 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Куманово

Alfa Romeo 147 JTDm diesel

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 18:35 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Свети Николе

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 18:29 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Штип

Alfa romeo 147 1.9 jtdm 16v

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 08:24 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Битола

ALFA ROMEO 147 1.9MJTD (REG. 08/23*SERVIS*GUMI)

1 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 15:59 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo 147 1.9jtd 2003

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 01:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Свети Николе

Alfa Romeo 147 jtd 1.9

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:51 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Тетово

Alfa Romeo 147 2009

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 15:41 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Струга

Alfa Romeo 147

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
24 дек. 10:16 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Радовиш

Alfa Romeo 147 1.9JTDm Facelift 2009

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 10:30 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 02:11 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Куманово

Otkup na avtomobili

02 ноем. 10:18 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Alfa Romeo 147 jtd, 2002 god., 115ks

1 150 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 12:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Прилеп

Alfa Romeo 147

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
23 окт. 10:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
10 окт. 07:51 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa romeo 147

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 14:23 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Тетово

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 13:28 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Куманово

Alfa Romeo

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 18:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Alfa Romeo 147

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 22:40 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Кавадарци

Se prodava

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
02 септ. 13:28 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 147 JTDks120 2008

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Alfa romeo 147 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации