Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 мар. 16:24
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

Se prodava

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 15:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW POLO 1.6TDI ***55KW-75KS***2009GOD**EURO 5**

6 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 14:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2008 GODINA *** 55KW-75KS***

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 14:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 17:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

FIAT PUNTO 55 S

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Битола

Mercedes ml 280

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:02 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Битола

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:43 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 06:43 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 06:42 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT COSMO MODEL 2006!!!NOVA!!!!

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:40 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Битола

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI--SERVISNA ISTORIJA!!!!NOVO VOZILO!!!!!

11 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 06:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Битола

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI-120KS--REGISTRIRANA +ZELEN KARTON!!!!

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 06:39 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:39 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:38 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA-MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:38 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:37 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN-AVTOMATIK-MODEL 2003--123.000 KM!!!!

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 06:36 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2008-REDIZAJN!!!NOVO!!!

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 06:36 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 06:35 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--KLIMA--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 06:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW-80KS--MODEL 2008--NOVO VOZILO!

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 16:32 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  549  ·  Битола

Traktor IMT 549

11 апр. 14:22 Моторцикли (над 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Битола

Kawasaki Z1000 2011god registriran so zelen

7 000 ЕУР

11 апр. 11:05 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Битола

Matador 195 50 15 letni gumi 4 parcinja

4 000 МКД

10 апр. 22:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Битола

Se prodava

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 20:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI *** EDITION *** MODEL 2009 *** 90 HP

5 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:59 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Битола

Farovi za Megan 2

7 000 МКД

10 апр. 06:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.4 2010 GOD TURBO BENZIN TOP!

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 20:11 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 20:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI **81KW-110KS***EURO-5***NOVO VOZILO!!!

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
08 апр. 20:22 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Битола

HYUNDAI i20 2013 GODINA 1.2 BENZIN*** 63KW-86KS***EURO 5****

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
08 апр. 20:22 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Битола

BMW E90 318D***2011GOD***REDIZAJN**EURO 5**

9 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
08 апр. 20:21 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Битола

HYUNDAI i20 2011 GODINA 1.2 BENZIN*** 57KW-77KS***EURO 5****

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
08 апр. 20:19 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.4 BENZIN **74KW-101KS**EURO5***NOVO VOZILO!!!

6 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
08 апр. 20:19 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
08 апр. 20:18 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008GOD***49KW-67KS***

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
08 апр. 17:30 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

Renault Laguna 2.0 Benzin

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 16:48 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Se prodava moped -Chuanl

350 ЕУР

08 апр. 13:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Битола

Opel Antara 2.2 CDTI 2012

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN 68 KS 2010 GODINA

3 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 10:57 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Битола

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации