Македонски | Shqip | English |

sopiste | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 12:15
Link:
, ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

317 900 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10

Денес 12:15 , ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

317 900 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10
20 јан. 16:35 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 јан. 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 авг. 22:03 , ,

Odlicna kuka vo Sopiste

1 111 111 МКД

Број на соби: 6
10 јун. 07:10 , ,

Se iznajmuva ubava kuka

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
19 мај 08:44 , ,

Kuka od 120m2 vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 120
07 мар. 17:06 , ,

Kuka vo Sopiste od 200m2

Број на соби: > 10
Површина: 200
05 окт. 14:23 , ,

Kuka od 110m2 vo Sopiste

Број на соби: 6
Површина: 110
20 јул. 11:38 , ,

Kuka od 150m2 vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 150
14 јун. 09:46 , ,

Kuka za rabotnici Sopiste

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
13 јун. 15:37 , ,

Se iznajmuva kuka vo Sopiste

Број на соби: 3
Површина: 90
04 јун. 08:46 , ,

Nova kuka vo vikend naselba Dobri Dol, Sopiste

92 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
28 фев. 20:13 , ,

Atraktivna kuka vo Sopiste

Број на соби: 9
03 фев. 14:17 , ,

Nova kuka vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 110
30 дек. 16:40 , ,

Odlicna kuka vo Sopiste

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 дек. 15:53 , ,

Plac vo Sopiste

Број на соби: 1
13 ноем. 22:57 , ,

Kuka vo Sopishte

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 окт. 01:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
12 јун. 10:28 , ,

Kuka vo Sopiste

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 190
07 јун. 18:20 , ,

Vila vo Sopiste

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
05 јун. 08:49 , ,

Kuka vo Sopiste itno

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
10 апр. 15:19 , ,

Se izdava kuka vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 мар. 14:33 , ,

Izdavam kuka od 70m2 vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
14 окт. 08:42 , ,

Kuka 190m2 vo Sopiste

140 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Површина: 190
24 септ. 15:49 , ,

Kuka vo Sopiste

Број на соби: 3

  • sopiste in category Плацови/Ниви и фарми
  • sopiste in category Куќи/Вили
  • sopiste in category Живеалишта
  • Sopiste in category Куќи/Вили
  • sopiste in category Плацови/Ниви и фарми
  • sopiste in category Куќи/Вили
  • sopiste in category Кампинг возила
  • sopiste in category Цимер/ка
  • sopiste in category Живеалишта
  • sopiste in category Станови

Кон почеток