Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos ili vlae ili kozle ili taftalige,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos ili vlae ili kozle ili taftalige | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 фев. 11:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan vo Karpos, Bardovci dupleks

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120

Вчера 19:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Vlae na 2 kat

Број на соби: 2,5
Вчера 10:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos vo kompleksot City Garden

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 07:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava lux trosoben stan vo Kozle do Germanska Ambasada

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
23 мај 21:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo Porta Vlae so 1 spalna

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 19:18 Претпријатие Деловен простор  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven prostor 130m2 vo Vlae

4 ЕУР / месечно

23 мај 18:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi vo Karpos sproti CityMall

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
23 мај 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4 vo ubavicite 84m2

128 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 74m2 vo Karpos 4

Број на соби: 4
23 мај 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 1 91m2 so 3 spalni

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo blizina na FINKI Karpos 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo gradba vo Karpos 3

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 11:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO LEPTOKARIJA, KARPOS

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 46m2 vo Karpos 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 09:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben novoopremen stan vo Mida Compleks

Број на соби: 3
Површина: 90
23 мај 09:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 08:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 64m2 Ziping Karpos

115 200 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 08:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 113m2 vo Karpos

180 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
23 мај 06:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 мај 19:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Karpos 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 мај 16:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN 33m2 vo Aleksandria Vlae-prizemje!

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4 57m2 so 1 spalna

82 650 ЕУР

Број на соби: 1
22 мај 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4 84m2 so 2 spalni

128 500 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kozle 61m2 so 2 spalni vo izgradba

109 800 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3, City Garden

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 мај 13:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 мај 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
22 мај 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 2,5
22 мај 11:27 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdavaat kancelarii vo Kozle

2 700 ЕУР / месечно

22 мај 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob stan vo Leptokarija

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Порта Влае

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
22 мај 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava kat od kuka Kozle

Број на соби: 4
Површина: 120
22 мај 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo Kozle kaj gradinkata Prolet 46m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo mini zgrada vo Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
22 мај 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

82 650 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 07:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam namesten stan 50m² vo Karpos 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 мај 15:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 4

126 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos ili vlae ili kozle ili taftalige | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации