Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:42
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos vo kompleksot City Garden

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
09 фев. 11:24
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan vo Karpos, Bardovci dupleks

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
25 мај 16:30
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

77 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo gradba vo Karpos 3

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi vo Karpos sproti CityMall

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Karpos 3 City Mall

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan/kancelarija 43m2 Karpos 3 City Mall

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:42
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos vo kompleksot City Garden

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 10:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4 84m2 so 2 spalni

128 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 4 57m2 so 1 spalna

82 650 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 1 91m2 so 3 spalni

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мај 20:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavame dvosoben stan vo Karpos 4

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
25 мај 16:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo blizina na FINKI Karpos 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
23 мај 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 46m2 vo Karpos 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
23 мај 09:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben novoopremen stan vo Mida Compleks

Број на соби: 3
Површина: 90
23 мај 09:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 08:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 64m2 Ziping Karpos

115 200 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 08:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 113m2 vo Karpos

180 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
23 мај 06:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 мај 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
22 мај 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 3-sob stan vo Leptokarija

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 07:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izdavam namesten stan 50m² vo Karpos 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
21 мај 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Karpos 3 kaj City Mall

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
21 мај 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

RENT - Sprat od kuka 89m2 Karpos - Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
21 мај 10:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Број на соби: 3
Површина: 60
20 мај 19:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava duplex 101m2 vo Karpos

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
20 мај 15:31
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 мај 14:26
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Debar Maalo Kino Karpos odlicen stan se izdava

Број на соби: 3
Површина: 80
20 мај 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
20 мај 10:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
19 мај 12:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov.lux.3 sob.stan sogaraza Karpos Kozle Olimpiko

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 мај 10:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 70m2 vo Karpos - Taftalige 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Онлајн
17 мај 15:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MAALO STAN SO EDNA SPALNA 35m2 I DVOR 30m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 мај 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan od 40m2 vo Karpos 2

Број на соби: 2
Површина: 40
17 мај 12:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben lux opremen vo Karpos 2 Mida Complex

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации