Македонски | Shqip | English |

centar | Скопjе | Живеалишта | Станови

20 септ. 09:43
Линк
, ,

Se izdava stan vo Tifani

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 септ. 10:11
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:14
Линк
, ,

Se izdava nenamesten dvosoben stan 68m2 Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 23:20 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 23:10 , ,

Se izdava stan od 38m2 vo K Voda

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 23:08 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 23:06 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 23:06 , ,

Stan nova gradba vo Skopje centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 22:59 , ,

Se izdava Stan vo Centar 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:31 , ,

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 22:30 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR POVOLNO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 22:16 , ,

Se izdava luksuzno namesten 3soben stan vo Centar

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 21:14
Линк
, ,

Se izdava nenamesten dvosoben stan 68m2 Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 20:20 , ,

SE IZDAVA STAN 62M2 VO CENTAR

Број на соби: 3,5
Денес 20:09 , ,

Se izdava stan do klinicki centar i MVR

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 20:03 , ,

Izdavam stan vo centar Skopje za delovni prostorii

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:15 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:00 , ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:58 , ,

Se izdava stan do Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:35
Линк
, ,

STAN (CENTAR) 40m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:26 , ,

STAN KAJ GRCKA AMBASADA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:51 , ,

Se iznajmuva deloven prostor vo strog Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 17:40 , ,

Se izdava trosoben stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:00 , ,

Odlicen renoviran cetvorosoben stan od 99m2

88 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 16:27 , ,

SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA CENTAR

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:25 , ,

Se izdava stan vo Centar 90m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 16:15 , ,

TROSOBEN STAN 60M2 NA VODNO CRNICE NOV

66 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 16:13 , ,

Stan od 78m2 vo Centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:57 , ,

Se iznajmuva stan vo Centar Skopje

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 15:51 , ,

Se izdava stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 14:53 , ,

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:46 , ,

Namesten stan vo Centar vseluvanje vednas

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 14:43 , ,

Se izdava novo opremen stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:26 , ,

Se izdava stan vo Centar za vraboteni ili studenti

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:25 , ,

Se izdava stan vo Centar Vodno na visko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:17 , ,

Se izdava stan vo strog centar do Best Western

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:50 , ,

Stan vo Centar

85 000 ЕУР

Број на соби: 2

  • Centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • Centar во категорија Живеалишта
  • Centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • centar во категорија Куќи/Вили
  • centar во категорија Станови

Кон почеток