Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор centar,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: centar | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan vo centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 мај 13:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam namesten stan na top lokacija

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 13:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Денес 02:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 00:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben nov prazen stan - Centar pozadi Univerzalna

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:20
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 19:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan vo centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 49m2 vo Centar

82 520 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 65m2 vo Centar

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

UBAV STAN OD 62m2 +10m2 PODRUM VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SAL

113 900 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 16:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

CENTAR SE IZDAVA STAN 48m2 DO KJUBI

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 77m2 vo strog centar na Skopje

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 96m2 vo Centar Soboren hram

Број на соби: 3,5
Вчера 14:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 76m2 vo strog Centar ul Makedonija

Број на соби: 3,5
Вчера 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Вчера 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID MR DZEK 92M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 76M2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 14:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR VODNO KUKA SO EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR D MALO B AMBASADA 61M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID HOTEL BRISTOL 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Вчера 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID ANEX SPROTI SOBRANIE NA RM 124M2

1 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID NAD KRASH GARSONIERA 26M2

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 14:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar Debar Maalo od 65m2

Број на соби: 3
Вчера 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR GRADSKI ZID BUL K RACIN 90M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR ZGRADATA NA TIFANI 150M2 STAN SO EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 14:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN 68M2 VO CENTAR KORCHAGIN

123 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

KARPOSH 1 TROSOBEN STAN SPROTI ZOOLOSHKA 93 M2

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA TROSOBEN STAN CENTAR PARK FONTANA

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan vo Centar kaj Ministerstvo za ekonomija

122 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 13:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Stan Vo Centar-Univerzalna

142 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 13:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj i nokevanje vo centar, kaj bikot

1 200 МКД

Број на соби: 1,5
Површина: 50
Вчера 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben stan vo Centar Univerzalna Sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan 70m2 Centar karshi sobranie Gradski dzid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 12:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN CENTAR KAJ KORCAGIN

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 11:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 82m2 vo Centar

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Dvosoben stan 45m2 Centar Ruzveltova

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Odlicen 3-trosoben stan 58m2 Centar

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 43m2 Centar

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben namesten stan vo Centar, Bunjakovec

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 10:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prazen Trosoben 71m2 Stan Limak Diamond

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување centar | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • centar во категорија Станови
  • centar во категорија Станови
  • Centar во категорија Станови
  • centar во категорија Живеалишта
  • centar во категорија Станови
  • CENTAR во категорија Деловен простор
  • centar во категорија Деловен простор
  • centar во категорија Куќи/Вили
  • Centar во категорија Работа и бизнис
  • centar во категорија Куќи/Вили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации