Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор taftalidze,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: taftalidze | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 22:05
Линк
Станови , Скопjе , Центар

KUPUVAM NOV PRAZEN STAN ZA 1.500,EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
01 окт. 14:37
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Prekrasen stan Vero Taftalidze prv sprat se izdava

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:50
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Kompletno namesten trosoben stan vo Taftalidze 2

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн

Вчера 22:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

KOMPLETNO UREDEN STAN VO TAFTALIDZE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 110
Онлајн
Вчера 11:50 Станови , Скопjе , Карпош

Kompletno namesten trosoben stan vo Taftalidze 2

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 11:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 70m2 vo Taftalidze 1

134 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Вчера 11:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN 2 SOBEN 60m2 TAFTALIDZE VERO 2 PEDAGOSKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 09:42 Станови , Скопjе , Карпош

****Prodavam stan vo Opstina Karposh od 117m2****

1 190 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
28 ноем. 11:15 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 105m2 vo Skopje -Ruzveltova

Број на соби: 3
28 ноем. 10:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva moderno ureden stan vo Taftalidze

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
27 ноем. 17:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Cetvorosoben stan vo Taftalidze 1 - Grand Prestige

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
27 ноем. 15:19 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Taftalidze 1 vo Ruskite zgradi

123 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
27 ноем. 11:40 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan Taftalidze 62m2 nov so mebel

Број на соби: 2
27 ноем. 08:06 Станови , Скопjе , Карпош

Stan Taftalidze Pedagoska

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
26 ноем. 22:05 Станови , Скопjе , Центар

KUPUVAM NOV PRAZEN STAN ZA 1.500,EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
24 ноем. 11:35 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Dvosoben stan na Teodosij Gologanov Taftalidze 1

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 ноем. 22:52
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Taftalidze 55 m2 NOV

2 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Онлајн
23 ноем. 21:08 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava odlicen stan vo taftalidze 1

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
23 ноем. 12:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben prazen stan vo Taftalidze pozadi Vero 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
22 ноем. 14:24 Станови , Скопjе , Карпош

Furnished New Smart Apartment

475 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 ноем. 13:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA TROSOBEN KAJ VERO DVA TAFTALIDZE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 ноем. 13:12 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN NOV TAFTALIDZE KAJ HOMAX

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 ноем. 12:21 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Duplex cetvorosoben vo Taftalidze Pedagoska

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Онлајн
22 ноем. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Deloven prostor vo Taftalidze 1 pozadi Vero

40 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 ноем. 11:17 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan Taftalidze 83m2 so dve spalni

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 ноем. 08:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Namesten dvosoben stan vo Taftalidze 1 Praska

118 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 ноем. 08:45 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzen dupleks vo Karpos Taftalidze

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
21 ноем. 16:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se iznajmvua luksuzen stan vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
21 ноем. 13:49 Станови , Скопjе , Карпош

Barame stan

20 ноем. 14:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

34137 Cetvorosoben stan vo Taftalidze 1 zgrada Domino

Број на соби: 4
Површина: 90
20 ноем. 12:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen dvosoben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување taftalidze | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации