Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:09
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:28
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Strugë

Mercedes-Benz S class designo

61 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:09
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:57 Auto sallon Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Prilep

Mercedes Vito

12 300 EUR Намалена цена

Dje 19:19
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:09 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Seat Leon 2.0 TDI

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:55 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES C220 CDI 170KS AVANTGARDE 2011 AUTO RISTESKI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Strumicë

Mercedes Benz S350

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes Benz A180 CDI od 2008g

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 17:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjevgjeli

Mercedes C220 Exclusive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004 ZAMENA

9 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Resnjë

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 12:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Mercedes Benz A180 2014g 1.6 90kw benzin

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes ML 320 Cdi (224Ps) 2006 God 4-Matic FULL Oprema“EKS

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkup  ·  Ilinden

MERCEDES-BENZ E220 7G-TRONIC BLUEFFICIENCY 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Ilinden

MERCEDES-BENZ C220 7G-TRONIC FACELIFT 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Shkup  ·  Ilinden

MERCEDES-BENZ ML250 CDI 4MATIC 7G-TRONIC BLUETEC 2015

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Resnjë

Mercedes c220 cdi

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes-Benz E280 CDI 4MATIC 5G-TRONIC

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:05 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes A180cdi AutoMilano

16 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes GLC220cdi 4matic AutoMilano

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:49 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes A180cdi AutoMilano

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES B-CLASS 170 BENZ-PLIN

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MERCEDES A 170 CDI LONG REDIZAJN REGISTRIRAN

1 800 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 20:10
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mercedes S 350 cdi Long Business 2013 Godina

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione