Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | BMW 320

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Manastir

se prodava

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW E92

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D 184KS X-DRIVE AVTOMATIK 2013G NOVO PERFEKT AUTO

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:27 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup

BMW G20 320d 190KS SPORT LINE -2021

32 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 20:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW 320d E46 FaceLift 03/04

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 08:06 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup

BMW 320D F20,FULL,VIRTUAL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 12:50 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

BMW 320d 135kw AVTOMATIK 2011god. "AVTOCENTAR"

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

BMW 320d 130kw AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 10:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Resnjë

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 09:41 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 320d E91 2.0 163 HP 2006

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Bmw 320d

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:45 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 05:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gostivar

BMW 320 CABRİO 2.2 CABRİO

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 22:06 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW E90 320D

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 10:42 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam Bmw F30 320d (184Ps) G8 Automatik Go 2013 SO FUL OP

15 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 10:44 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Bmw 320 d

9 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:13 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

BMW 320d M paket

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 08:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 320 DIZEL 184 KS 8G 12 GOD AUTOMATIC KAKO NOVO FULL

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:41 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 320 TOP SOSTOJBA

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 10:33 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

9 450 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 320d 163 KS AVTOMATIK REG 09 2024 MAX SOCUVANA

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:50 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Se prodava

6 000 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 09:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Butel

����SE PRODAVA BMW 320 2.0 177ks 2008/2009g!!���� ✔243000km

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Bmw 320

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 10:41 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup

BMW 320 GT- X drive -M paket Facelift model KAKO NOVO!!!

19 999 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 22:51 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Veles

BMW F30 320d SPORT

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

BMW 320d 2.0 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:47 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Strugë

Bmw 320d 2013 facelift 8g m performance

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163KS.6-BRZINI DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 23:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bmw

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:08 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shtip

Bmw E46 320 136ks

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 08:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 320d, 184ks, Xdrive, 2013 god, sport line, uvoz CH ����

1 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 320Xdrive

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Shk 18:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gostivar

Bmw F30 dizel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vinicë

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 09:38 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 320d 2009 REDIZAJN

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 19:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw 320d FACELIFT M PACKET

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

Shitet bmw f30 2.0 dizell 184 ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 04:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Radovisht

BMW 320 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 15:16 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup

BMW 320XD FACELIFT M-PACKET AUTOMATIC UNIKAT NOVO -09 !

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 06:49 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Saraj

bmw

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:47 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione