Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw 320 - Одберете го посакуваното возило по најдобри цени!

Пазар3 е најдоброто место за продажба на bmw 320, како и за следење на понудата која што вклучува многубројни, одлично сочувани модели како bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010 чија што цена со сигурност ќе биде во склад со вашите барања!


Затоа, направете го вистинскиот чекор и објавете оглас за продажба на вашето bmw 320 уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви помогне да стапите во директен контакт со многубројни посетители и потенцијални купувачи кои се спремни да Ви понудат одлични цени!

16 апр. 15:10
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bmw e90 320d - 179.000 km

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 17:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:46 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:11 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 15:10 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bmw e90 320d - 179.000 km

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 22:31 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BMW E92

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 15:40 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Битола

se prodava

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 11:34 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D 184KS X-DRIVE AVTOMATIK 2013G NOVO PERFEKT AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 01:27 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW G20 320d 190KS SPORT LINE -2021

32 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 20:40 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BMW 320d E46 FaceLift 03/04

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 12:50 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 135kw AVTOMATIK 2011god. "AVTOCENTAR"

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 130kw AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Ресен

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 09:41 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 17:53 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 320d E91 2.0 163 HP 2006

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 05:13 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово  ·  Боговиње

Bmw 320d

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 14:49 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 05:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

BMW 320 CABRİO 2.2 CABRİO

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 22:06 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW E90 320D

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 10:44 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Bmw 320 d

9 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 17:13 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d M paket

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 08:12 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 320 DIZEL 184 KS 8G 12 GOD AUTOMATIC KAKO NOVO FULL

13 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:41 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 320 TOP SOSTOJBA

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 10:33 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

9 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 320d 163 KS AVTOMATIK REG 09 2024 MAX SOCUVANA

6 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 15:50 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Se prodava

6 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 09:58 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

����SE PRODAVA BMW 320 2.0 177ks 2008/2009g!!���� ✔243000km

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 12:45 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Bmw 320

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 10:41 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 320 GT- X drive -M paket Facelift model KAKO NOVO!!!

19 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 22:51 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Велес

BMW F30 320d SPORT

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 20:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

BMW 320d 2.0 2000

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 20:47 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Струга

Bmw 320d 2013 facelift 8g m performance

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 14:11 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 163KS.6-BRZINI DINAMIK LINE MODEL

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 23:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 17:02 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Штип

Bmw E46 320 136ks

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 08:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 320d, 184ks, Xdrive, 2013 god, sport line, uvoz CH ����

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 20:25 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW 320Xdrive

Година: 2020
Километража: 70 000 - 74 999
05 фев. 18:00 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

Bmw F30 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Виница

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 09:38 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 320d 2009 REDIZAJN

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 19:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 320d FACELIFT M PACKET

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Shitet bmw f30 2.0 dizell 184 ps

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
15 јан. 04:12 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Радовиш

BMW 320 1999

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
13 јан. 15:16 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 320XD FACELIFT M-PACKET AUTOMATIC UNIKAT NOVO -09 !

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 06:49 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Сарај

bmw

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:47 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 04:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Кочани

BMW 320 D XDRIVE // 2011 GOD//NOV UVOZ //

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Факт кој можеби ќе Ве интересира: "bmw 320", "bmw 320d" се едни од најпопуларните модели од BMW за кои што постои неверојатно голем интерес на нашиот сајт!Кои се предностите што ги нуди bmw 320 за своите сопственици?


Моќност и стабилност - bmw 320 е неверојатно стабилно возило на патиштата, без разлика дали станува збор за ниски, средни или високи брзини, а тоа го прави да биде одличен избор за секој сопственик кој што ги бара овие карактеристики кај својот иден автомобил.


Ве советуваме да контактирате некои од потенцијалните продавачи уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви овозможи да ги почувствувате овие бенефити и на сопствена кожа!


Квалитетен дизајн и комфор - bmw 320 изгледа естетски речиси и совршено, бидејќи возилото е фантастично изработени однадвор и одвнатре што значи дека вашето присуство ќе биде забележано каде и да одите!


Воедно, bmw 320 е идеално возило и за патување на кракти, но, и на долги релации бидејќи комфорните седишта и убаво дизајнираната кабина ќе Ви помогнат да имате возачко искуство проследено со уживање!


Издржливост - благодарение на квалитетот на моторот и конструкцијата, bmw 320 нема ниту да покаже знаци на стареење дури иако поминете огормен број на километри!Зошто Пазар3 е топ избор за продажба на вашиот bmw 320?


Популарен бренд - Пазар3 е најпознатиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија кој што му овозможува на секој продавач и заинтересиран купувач да го пронајде/продаде тоа што го сака, без никаков проблем!


Тука, ќе можете да објавите огласи за продажба на bmw 320, но, и на се останато, почнувајќи од живеалишта, електроника, возила, автомобили, препрати за дом и семејство, спортска опрема и се останато!


Фантастична посетеност - посетеноста на Пазар3 ја надминува рекордната бројка од над 70 000 дневни посетители, во кои припаѓаат и огромен број на заинтересирани купувачи кои што се во потрага токму по она bmw 320 кое што Вие го нудите за продажба - bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010.


Ова ќе имате прилика и самите да го забележите, бидејќи тука, огласите нема да Ви поминат незабележано како што е случајот кај останатите сајтови!


Интуитивен сајт - полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите ќе Ви овозможат со само еден клик да пронајдете или продадете bmw 320, без воопшто да се мачите!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации