Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw 320 - Одберете го посакуваното возило по најдобри цени!

Пазар3 е најдоброто место за продажба на bmw 320, како и за следење на понудата која што вклучува многубројни, одлично сочувани модели како bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010 чија што цена со сигурност ќе биде во склад со вашите барања!


Затоа, направете го вистинскиот чекор и објавете оглас за продажба на вашето bmw 320 уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви помогне да стапите во директен контакт со многубројни посетители и потенцијални купувачи кои се спремни да Ви понудат одлични цени!

02 дек. 15:26
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320d Automatic PDC Navigacija

15 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 18:51
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW E90 320

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 08:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 cabrio

13 900 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 cabrio

14 200 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:53
Линк
Автомобили , Куманово

BMW 3 Series 320d F30 Modern Line

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:23 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 320D

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320D automatic 07 kako novo full

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:34 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 320D F30 facelift xdrive full m sport

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 07:54 Автомобили , Велес

BMW 320D stransko

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 18:51
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW E90 320

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 15:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW F30 320D black edition 2014

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 19:42
Линк
Автомобили , Тетово

Bmw 3 vo ekstra sostojba!!!!!

6 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 12:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320 F30 2012 120kw 163ks odlicno

12 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 15:26
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320d Automatic PDC Navigacija

15 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:15 Автомобили , Куманово

Bmw f30 facelife xdrive msport 2016 190ks

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 12:00 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW e90 320D 120kw avtomatik 2006 AVTOCENTAR

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 18:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Bmw 320 dizel 135kw 2012 kako nova

14 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 09:16 Автомобили , Тетово

Shitet bmw

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
28 ноем. 18:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 23:00 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW 320D 177KS. 6 BRZINI EURO5 FACELIFT

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:10 Автомобили , Дебар

Bmw 320D

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 13:06 Автомобили , Тетово

BMW 320D 98’

2 490 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 09:35 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW F 30 320d Twinsturbo

18 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 00:19 Автомобили , Битола

Se prodava

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 00:17 Автомобили , Куманово

prodavanje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 00:15 Автомобили , Куманово

prodavanje

8 300 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 20:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW E92 320d

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 13:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320D E90 2006 163hp

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 22:25 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 23:53 Автомобили , Скопjе , Сарај

Bmw 320d 2009 facelift

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 00:43 Автомобили , Кочани

BMW 320d !!!

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 21:44 Автомобили , Берово

BMW 320d 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 13:15 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Bmw e90 Facelift M packet full fabricki

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 18:05 Автомобили , Кичево

Se prodava BMW e-46 320d

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 23:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320i e90

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 23:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 320i e90

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 10:43 Автомобили , Струмица , Босилово

Bmw 320I e46

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 19:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 320 e90

6 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 10:39 Автомобили , Скопjе , Аеродром

2012-13 BMW F30

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 08:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 320 COUPE X DRIVE FACELIFT

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 08:23 Автомобили , Скопjе , Чаир

2012 BMW 320i Auotmatic, Benzin, Fully Loaded

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999

Факт кој можеби ќе Ве интересира: "bmw 320", "bmw 320d" се едни од најпопуларните модели од BMW за кои што постои неверојатно голем интерес на нашиот сајт!Кои се предностите што ги нуди bmw 320 за своите сопственици?


Моќност и стабилност - bmw 320 е неверојатно стабилно возило на патиштата, без разлика дали станува збор за ниски, средни или високи брзини, а тоа го прави да биде одличен избор за секој сопственик кој што ги бара овие карактеристики кај својот иден автомобил.


Ве советуваме да контактирате некои од потенцијалните продавачи уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви овозможи да ги почувствувате овие бенефити и на сопствена кожа!


Квалитетен дизајн и комфор - bmw 320 изгледа естетски речиси и совршено, бидејќи возилото е фантастично изработени однадвор и одвнатре што значи дека вашето присуство ќе биде забележано каде и да одите!


Воедно, bmw 320 е идеално возило и за патување на кракти, но, и на долги релации бидејќи комфорните седишта и убаво дизајнираната кабина ќе Ви помогнат да имате возачко искуство проследено со уживање!


Издржливост - благодарение на квалитетот на моторот и конструкцијата, bmw 320 нема ниту да покаже знаци на стареење дури иако поминете огормен број на километри!Зошто Пазар3 е топ избор за продажба на вашиот bmw 320?


Популарен бренд - Пазар3 е најпознатиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија кој што му овозможува на секој продавач и заинтересиран купувач да го пронајде/продаде тоа што го сака, без никаков проблем!


Тука, ќе можете да објавите огласи за продажба на bmw 320, но, и на се останато, почнувајќи од живеалишта, електроника, возила, автомобили, препрати за дом и семејство, спортска опрема и се останато!


Фантастична посетеност - посетеноста на Пазар3 ја надминува рекордната бројка од над 70 000 дневни посетители, во кои припаѓаат и огромен број на заинтересирани купувачи кои што се во потрага токму по она bmw 320 кое што Вие го нудите за продажба - bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010.


Ова ќе имате прилика и самите да го забележите, бидејќи тука, огласите нема да Ви поминат незабележано како што е случајот кај останатите сајтови!


Интуитивен сајт - полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите ќе Ви овозможат со само еден клик да пронајдете или продадете bmw 320, без воопшто да се мачите!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации