Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Tetovë

Audi , 52
BMW , 64
Chevrolet , 3
Chrysler , 6
Citroën , 2
Daewoo , 4
Fiat , 11
Ford , 22
Honda , 1
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Jeep , 1
Kia , 3
Lada , 1
Mazda , 3
Nissan , 1
Opel , 48
Peugeot , 8
Renault , 11
Rover , 2
Seat , 5
Škoda , 6
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 2
Yugo , 1
Zastava , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Nissan Note 1.5 Disel

7 000 EUR

23 Shk 08:22 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 2.7 TDI-ITNOO

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 07:26 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ VITO CDI -2011 EURO 5Svajcaria����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes GL 350 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:45 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Smart ForTwo Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 09:33 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:42 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ E 280 CDI -Registrirana

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 6 GTD 2.0 170ps 2010 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 3, f30, 320 SPORT

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 09:01 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 330 x drive

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

FORD TRANSIT CUSTOM-CITROEN JUMPER

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 13:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes Benz A Class

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 12:43 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 2.0 103kw 140ps 4F 6C

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 15:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes benz 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 13:44 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW X5

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 15:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes benz citan 109cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 17:17 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mazda 6 top socuvana

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:37 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Reno Laguna

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Mar 23:37 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 525 2006

7 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 7 2.0tdi 2015 150.000km

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 11:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 7 2.0 tdi 150 ps 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 17:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Opel Astra caravan 1.6 benzin 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 15:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Bmw 320 ,F30

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Wv caddy life 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:09 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Suzuki Grand Vitara 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 11:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 7 1.6 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:06 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW X3 E 83 3.0SD

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 07:06 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A8 L 4.2tdi 351ps

26 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 09:14 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi a4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

AUDI A4

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 23:58 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

auto u selo trebosh vo garaxhata

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 15:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Kamion Mercedes’ 13-17

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 00:05 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 C6

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 18:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes Benz 1929

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 01:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

T5 wollsvagen

9 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:25 Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW serie 4 gran coupe F36 Gran Coupe 430d 258 ch Lounge A

13 719 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 22:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Seat Ibiza 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 17:38 Vetura  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Kia Picanto 1.0 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 22:33 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Bmw 530xd

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 13:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  106  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Peugeot 106 xn 1999

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Dhj 11:00 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

22t

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 11:00 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Anbsbsbsba

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 11:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Anbsbsbsba

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Dhj 17:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Fiat Punto 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 21:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:27 Vetura  ·  Škoda  ·  Pick-up  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Skoda Octavia 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 20:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Skoda Octavia

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione