Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 1
350Z , 2
370Z , 1
Almera , 60
Altima , 2
Juke , 41
Leaf , 1
Maxima , 2
Micra , 111
Murano , 11
Navara , 26
Note , 25
NP 300 , 1
NV200 , 1
Patrol , 11
Pixo , 5
Primastar , 1
Primera , 94
Pulsar , 1
Qashqai , 205
Qashqai+2 , 17
Sentra , 1
Serena , 1
Sunny , 44
Terrano , 60
Vanette , 6
X-Trail , 121

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Nissan | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Mar 19:05
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Centar

Единствен #Nissan Qashqai во Македонија

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:01
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN NAVARA D40 / НИСАН НАВАРА Д40

11 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 12:21
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110ks 2019g KAMERA

15 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 22:23 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kumanovë

Nissan Juke 1.5dci

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:42
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам NISSAN PATFINDER

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5DCI FACELIFT 2011G ODLICEN PERFEKT AUTO

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:55 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN QASHQAI 1.5 DCi 106ks PANORAMA 2008

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:15 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:01
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN NAVARA D40 / НИСАН НАВАРА Д40

11 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 06:35 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Manastir

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--KLIMA--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:40
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI 2018 DIESEL PRV SOPPSTVENIK

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 11:36 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 115 2019 AVTOMATIK BIZNIS AVTO MIRO

16 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kriva Pallankë

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:02 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – ОДЛИЧНО СОЧУВАНО ВОЗИЛО

15 290 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 09:01 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – ОДЛИЧНО СОЧУВАНО ВОЗИЛО

15 290 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 11:26 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shtip

Nissan Qashqai 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:49 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW 2017 GODINA AVTOBANDA

13 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 22:14
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Kërçovë  ·  Plasnicë

Nissan X-Trail

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:14 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 6-BRZINI PANORAMA EXSKLUZIV MODEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 13:47
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kumanovë

Se prodava Nissan Qashqai 1.5dci Blumotion

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:21 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110ks 2019g KAMERA

15 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 12:21 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 11:54 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS 2018g

15 799 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 16:05 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Centar

Nissan Qasqai

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 15:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Saraj

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 13:14 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tetovë

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 110kw 4x4 7-sedista 09g. "AVTOCENTAR"

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 08:48 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Pri 18:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tetovë

Nissan Micra 1.4 benzin 65kw - uvoz CH

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:37 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 12.MT Auto

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Ohër

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Note  ·  Ohër

Nissan Note 1.5 dCi Acenta

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 20:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

Nissan Qashqai 1.5DCi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 13

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 18:10 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan Qashqai 2010 2.0 n-tec 4x4

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:05 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Centar

Единствен #Nissan Qashqai во Македонија

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 09:05 Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan Juke 1.5 dci 110ks 2011god Servisna Kniska full opre

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 08:06 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 15:51 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW PROIZVEDEN 2011 GODINA

8 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 14:01 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Veles

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 12:01 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan qashqai crossover 1.5dci 110hp business edition

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai crossover 1.5dci 110hp

16 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 11:00 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai Crossover 1.6 dci 130hp automatic

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 10:59 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Koçan

Nissan Qashqai Acenta 1.6 dci 130hp

17 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 17:20 Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Karposh

Nissan Juke 1.5 dci 2012god Reg cela god Full Oprema Navi

9 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 12:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra - 2015 год 1.2

5 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 12:14 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Micra 1.2 2015 год

5 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 04:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Navara 2.5 DC Double Cab Off-Road

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 08:21 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Juke 1.5 dci Tekna 2011

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 08:17 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.6 dci 131ks x-tronic avtomat Tekna premium

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:51 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Centar

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017 Full eq

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 11:58 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Ohër

Prodavam Nissan Micra 1.2,2003 god

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 12:51 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Veles

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione