Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Karposh , 277
Shkup , 191
Centar , 37
Aerodrom , 4
Petrovec , 1
Butel , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Taftalidze , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Taftalidze | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
07 Maj 12:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Numri i dhomave: > 10
26 Mar 08:07 , ,

Se izdava kuka za deloven prostor Taftalidze 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
25 Mar 16:26 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Taftalidze 1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 11:35 Agjent për shitje të pronës ,

SESTOSOBNA KUKA 220m2 TAFTALIDZE VERO 2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
24 Shk 08:51 ,

Semejna kukja vo Taftalidze

560 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Shk 13:12 , ,

Se iznajmuva baraka vo nas. Taftalidze

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Shk 09:24 , ,

Del od kuka vo Taftalidze

190 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
22 Shk 18:44 , ,

KUKA VO TAFTALIDZE 2

Numri i dhomave: 10
10 Shk 22:40 , ,

SE IZDAVA KUKA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Shk 12:59 Agjent për shitje të pronës ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
31 Jan 10:26 , ,

Kukja vo Taftalidze II

420 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
29 Jan 09:03 , ,

Se izdava kuka kaj katastar vo Taftalidze

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
21 Jan 14:47 , ,

KUKA OD 179m2 VO TAFTALIDZE 2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
08 Jan 13:26 , ,

Kuka so dvorno mesto vo Taftalidze

255 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Dhj 11:51 , ,

Baraka 100m2 so dvor Taftalidze 1 Stan 60m2 Pozadi Vlada

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Dhj 19:48 , ,

prodazba na imot

Numri i dhomave: 1

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Taftalidze | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione