Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 18:44
Линк
Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР


11 апр. 18:44 Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР

04 апр. 15:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Plac/Nivi vo Aracinovo

100 000 ЕУР

14 мар. 18:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Se prodava stan vo aerodrom 32 m2 Urban Garden

1 800 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 мар. 00:01 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Se prodava jugo tempo 0.9 nov akumulator novi gumi kuka

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Скопjе  ·  Арачиново

MINI COOPER SD CLUBMAN 2.0 DIZEL AUTOMATIK

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 19:51 Земјоделски животни  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRODAVAM JACMEN I PCENICA

15 МКД

01 дек. 06:04 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Арачиново

grill per pula masina za pilinja

1 300 ЕУР

29 ноем. 15:29 Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA

1 350 ЕУР

30 окт. 12:00 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Transport prevoz na roba

111 111 МКД

13 окт. 15:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Се издава наместен 3-собен стан во Мичурин

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
25 септ. 18:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Fabricki rozeva

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 17:26 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  John Deere  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Арачиново

John deere 7600

18 000 ЕУР

07 септ. 20:45 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Citroen c3 1.4 HDI / Prv Gazda

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 15:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

nese doni ma lir 135

9 000 МКД

25 јул. 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Stan od 44m2 vo Aerodrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
17 мај 06:58 Облека/Обувки  ·  Унисекс  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Obleka na golemo

17 мар. 15:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Kuka vo Lisice

252 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
09 јан. 14:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Mercedes-Benz A180 CDI

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 11:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Арачиново

VW Golf 1995

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
14 дек. 16:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Mercedes-Benz A180 CDI

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:15 Големапродажба/Роба  ·  Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Zhenski kukli noze

7 ЕУР

31 окт. 16:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Se izdava stan 83m2 Cevahir

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 септ. 06:06 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Арачиново

iPhone 14 Pro Max

800 ЕУР

30 авг. 14:53 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 ЕУР Намалена цена

29 авг. 00:59 Работа  ·  Медицина  ·  Скопjе  ·  Арачиново

KONKURS PËR PUNË

24 авг. 10:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Mercedes benz C220

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации