Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Hyundai | Accent

25 јун. 02:54 , ,

Broj za kontakt 078369729

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 19:50 , ,

Hyundai accent

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 17:05 , ,

Hyndai Accent 1.3 66kw

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 02:45 ,

se prodava Hyundai Accent

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 02:40 ,

SE PRODAVA HYUNDAI ACCENT

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 14:16 ,

HYUNDAI ACCENT

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 14:49 , ,

Hyundai Accent

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:15 , ,

Hyundai Accent 1.3 -96

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 14:59 , ,

Hyundai Accent

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 фев. 21:24 , ,

Hyundai Accent -07

1 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
10 фев. 22:20 ,

Hyundai Accent -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
01 фев. 12:09 , ,

Hyundai Accent 1.4 benzin plin

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 17:38 , ,

Hyndai Accent -98 1.5

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 09:40 , ,

Hyndai Accent 1.3

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
10 дек. 15:51 ,

Hyundai Accent akcent full oprema ates plin

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 13:55 , ,

Hyundai Accent

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 18:19 , ,

Hyundai Accent 1.5crdi -07

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
01 ноем. 15:32 , ,

Accent 1.5crdi -07 107.000km EXTRA

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 07:11 ,

Hyundai Accent

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
11 окт. 18:42 , ,

Hyundai accent -01 benzin/plin

123 456 789 МКД

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 16:36 ,

Hyundai Accent

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 13:43 ,

Hyundai Accent 1.5 GLS

11 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 септ. 17:20 ,

Hyundai Accent

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 09:29 ,

HYUNDAI ACCENT AUTOMATIC

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 22:01 , ,

Hyundai Accent

1 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
30 јул. 21:18 , ,

Hyundai Accent

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 22:04 ,

Hyndai Accent 1.5

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 21:57 ,

Hyundai Accent 1.5

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 14:56 ,

Hyundai Accent 1341ccm 63kw -02

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
14 јун. 12:42 , ,

Hyundai Accent -06

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
23 апр. 00:41 , ,

Hundai Accent 1.3 GLS

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр. 20:44 ,

Hyundai Accent 1341ccm

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
16 мар. 11:49 , ,

Hyundai accent 1.5 gls -96

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 17:44 ,

Hundai accent

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
15 фев. 09:41 , ,

HYUNDAI ACCENT

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
14 фев. 18:41 , ,

Hyundai Accent 1.3 TNG

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
28 дек. 21:25 , ,

Hyundai Accent

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
21 ноем. 02:55 , ,

Hyundai Accent

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 22:24 , ,

Hyundai Accent

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 ноем. 21:42 ,

Hyundai Accent

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
01 ноем. 19:48 , ,

Hyundai Accent

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 12:16 ,

Hyundai Accent 1.5Disel

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
03 окт. 23:02 , ,

Hyundai Accent

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
08 септ. 20:06 ,

Hyundai Accent 1.3

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 09:07 , ,

Hyundai Accent -05

1 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
21 јул. 13:55 , ,

Hyundai Accent 1.3 benzin plin

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 19:45 , ,

HYUNDAI ACCENT 1.3

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
14 јул. 13:56 , ,

HYUNDAI ACCENT ODLICNO SOCUVAN

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
25 јун. 11:48 , ,

Hyundai Accent

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток