Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Toyota , 18
Ford , 2
Mazda , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Lada , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор toyota,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: toyota | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 мај 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Охрид

PEUGEOT 107 1.0 60 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Охрид

PEUGEOT 207 206 + 1.1 60 KS 157000KM NOVO - 12.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Охрид

OPEL AGILA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ - 09.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:23 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
07 мај 10:23 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
07 мај 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
07 мај 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 мар. 15:55 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I SO SAMO 24500KM(NEUVEZEN)

9 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
01 мај 09:51 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

TOYOTA AYGO 1.0VVT-I SO SAMO 15000KM(NEUVEZENA)

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
07 мар. 10:58 Автомобили  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Охрид

Toyota verso

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 06:51 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Охрид

Toyota Corolla Verso

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 21:27 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Охрид

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 08:46 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Охрид

Toyota Rav 4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 11:51 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Охрид

Toyota Rav4 -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 14:36 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

Toyota Yaris 1.0 -06..PRODADENA

4 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 окт. 09:48 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

Toyota Yaris 1.0vvti -06 PRODADENA

3 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 16:28 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Охрид

JEEP Toyota RAV4 2.2 full oprema

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 13:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C220 AMG paket neuvezuvan

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 16:11 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Охрид

Toyota Corolla 1.4 D4D mozna zamena itno

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
29 мар. 18:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW Golf 4

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 11:58 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

Toyota Aygo vo odlicna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
07 јун. 11:35 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Охрид

Lada Niva moze zamena

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
16 фев. 12:04 Автомобили  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Охрид

Toyota Avensis prv sopstvenik

7 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 дек. 13:08 Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

TOYOTA YARIS 1.0 ALEK PRODADENA

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
26 мар. 20:27 Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Охрид

Toyota Auris -11

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување toyota | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • toyota во категорија Возила
  • toyota во категорија Возила
  • Toyota во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Lupo
  • Toyota во категорија Автомобили | Honda | Insight
  • toyota во категорија Автомобили | Chevrolet | Captiva
  • toyota во категорија Автоделови и Опрема
  • toyota во категорија Резервни делови
  • Toyota во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • toyota во категорија Автомобили | Volvo | V40
  • Toyota во категорија Автомобили | Suzuki | Baleno

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации