Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 23:17 Автомобили  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Македонски Брод

Suzuki SX4 dizel 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
31 јан. 23:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
19 ноем. 12:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8 16v 115 ks plin/benzin

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 19:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Македонски Брод

Se prodava audi a3

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 ноем. 10:02 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Македонски Брод

Peugeot 406 2.0 HDI

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
22 окт. 19:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

Ford Fiesta 1.4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 11:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

Ford Fiesta 1.4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 септ. 01:53 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Македонски Брод

hyundai tucson

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
20 авг. 21:07 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Македонски Брод

BMW 118

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 22:23 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Македонски Брод

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 22:23 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Македонски Брод

Peugeot 406 HDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 17:17 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Македонски Брод

Продавам автомобил рено клио

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 17:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Македонски Брод

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 14:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8TD full oprema chia

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 14:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Македонски Брод

Mercedes-Benz A140 benzin+plin 1999

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 12:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Македонски Брод

Ford Mondeo 1.8TD full oprema Chia

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 13:02 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
20 авг. 13:02 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Македонски Брод

LADA NIVA 1.6 BENZIN PLIN

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999
02 авг. 02:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Македонски Брод

Ford Escort karavan 1.8

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
23 јул. 00:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Македонски Брод

Ford Escort karavan 1.8 disel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
11 јул. 15:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 15:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 15:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Македонски Брод

Mercedes c220 cdi 125hp

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
06 јул. 09:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Македонски Брод

Ford Focus 2003 TDCI

2 000 ЕУР

03 јун. 21:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 21:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 21:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Македонски Брод

VW Volkswagen Tiguan 2015

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
31 мај 14:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Македонски Брод

Volkswagen Tiguan 2015 Switzerland

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 21:54 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Македонски Брод

Baram Tomos apn 6s

450 ЕУР

22 мај 21:54 Мопеди (под 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Македонски Брод

Vespa 50cc 2015god

500 ЕУР

22 мај 21:54 Мопеди (под 50cc)  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Македонски Брод

Vespa 50cc 2015god 500e

500 ЕУР

19 мај 15:50 Моторцикли (над 50cc)  ·  Megelli  ·  Drug model  ·  Македонски Брод

Vespa 50cc 2015

500 ЕУР

Година: 2015
08 мај 11:02 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Македонски Брод

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
08 мај 11:02 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Македонски Брод

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
08 мај 11:02 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Македонски Брод

Daewo Lanos Plin i Benzin.

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 18:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Македонски Брод

Mercedes-Benz C 220cdi 125ks

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
30 мар. 16:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Македонски Брод

Renault Clio 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  Nissan  ·  Note  ·  Македонски Брод

Nissan Note 1.5 2012 god

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 22:35 Автомобили  ·  Renault  ·  R 19  ·  Македонски Брод

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 00:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Македонски Брод

VW Golf 5 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 02:57 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Македонски Брод

Alfa romeo 156 JTD mozna e i zamena

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel astra 2.0 TDI

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации