Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 22:28
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 318d 150ks Automatic Panorama Digital Cockpit - 2019

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 18:42
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 16:09
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL VIVARO 9SEDISTA DOLGA BAZA 1.6 CDTI BI TURBO145KS 6M/T

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 19:27 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golem izbor na polovni avtomobili po ekstra ceni

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 19:24 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mitsubishi ASX 1.8 dizel 4X4 2013 Avtobanda

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:21 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Juke 1.5 dizel 2012

9 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:16 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Скопjе  ·  Скопје

DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 67KW 2009 GODINA

3 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mitsubishi Outlander 4X4 avtomatik 2.2 dizel 115kw

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:11 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 103KW 2009 GODINA

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:59 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:51 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Скопjе  ·  Скопје

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70KW AVTOMATIK 2005 GODINA

3 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:56
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

52 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 17:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

PASSAT 1.6 120 ks NEUVEZUVAN

17 500 МКД

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:21 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X 5 - xDrive ' M-Paket

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:48 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nissan Micra 0.9 turbo, 90 (hp), 2018

11 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 13:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES ML 350 BLUETEC 4 MATIC 7G TRONIC EXTRA SOSTOJBA -10

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 70000km

12 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 10:41 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Скопје

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ

15 690 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 06:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Multivan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW T4 MULTIVAN GENERATION FULL OPREMA KAKO NOVO

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 23:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM MAZDA 3 1.4 PLIN/BENZIN

4 050 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 6 1.4i ne uvezen 43 000km pominati

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 308 FUL OPR 2011 1.6 HDI 82 KW

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 2.0TDI 16V 177KS 9DSG TRONIK BESPREKORNA SOSTOJBA-13

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:27 Моторцикли (над 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Скопjе  ·  Скопје

KAWASAKI Z1000 2021 PRV GAZDA 4000KM REGISTRIRAN

13 000 ЕУР

Вчера 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Скопjе  ·  Скопје

Toyota Yaris 1.3 vvt-i

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 07:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 g-tron

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 07:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 g-tron

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 21:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Passat CC 2.0tdi 103kw 140ks 2010

10 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 21:32
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014 god moze zamena

16 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 21:29 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 1.6 HDI 68KW 2012 GODINA AVTOBANDA

5 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0tdi 110kw 150ks avtomatic dsg moze zamena

22 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации