Македонски | Shqip | English |

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!Вчера 18:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
04 мај 19:03 ,

Se izdava deloven prostor

Број на соби: 3
Површина: 70
27 апр. 20:17 , ,

Se izdava sprat od kuka vo naselba Hrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
05 апр. 10:45 , ,

Se izdava kuka vo Kuckovo

1 200 МКД / неделно

Број на соби: 3
29 мар. 15:42 Агенција за недвижности ,

Se izdava kat od kukјa vo Tetovo na ulica 162

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 130
07 мар. 21:05 , ,

Издавам куќа во населба Усје

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
23 фев. 17:44 ,

Se iznajmuva kuka (sobi)

123 МКД / месечно

Број на соби: 8
Површина: 200
09 јан. 16:20 , ,

Изнајмување на куќа

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 20:45 , ,

Изнајмување на куќа

Број на соби: 2
Површина: 50
09 ноем. 20:03 , ,

Изнајмување на куќа

Број на соби: 1
Површина: 50
01 септ. 11:45 ,

se izdava

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
19 авг. 16:28 , ,

Se izdava kukja

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 4
13 авг. 16:20 ,

SE IZNAJMUVA KUKA

Број на соби: 5
10 авг. 16:10 ,

Se iznajmuva

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
10 авг. 12:56 , ,

Se izdava kuka vo Radisani Skopje

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
07 авг. 18:41 , ,

IZDAVAM DNEVNO LUX APARTMAN95m2 APARTMENT FOR RENT

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
01 авг. 18:02 , ,

SE IZDAVA STAN 80M2 KAJ T.C. NAS. LISICE

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
18 јун. 20:00 , ,

Se izdava kuka vo zelezara 100m2 povolno

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јун. 11:46 ,

Se iznajmuva kuka vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 80
04 мар. 10:01 , ,

Se iznajmuva kuka namestena

Број на соби: 2
Површина: 110
17 јан. 18:53 , ,

Kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3
08 јан. 08:22 , ,

Se izdava sobi za rabotnici

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
24 дек. 09:25 , ,

Se izdava kuka so golem dvor

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
18 дек. 19:55 , ,

Se iznajmuva stan vo kuka 60m2

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 дек. 11:28 , ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Vlae

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
16 дек. 09:12 , ,

SE IZDAVA STAN 80MA KAJ T.C. NAS. LISICE

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
14 дек. 13:26 , ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Vlae

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
03 дек. 15:54 , ,

Se iznajmuva kuka Skopje taftalidze 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 60
20 ноем. 00:26 , ,

Se izdava kat od kuka od 60m2 vo Gjorce Petrov

Број на соби: 3
Површина: 60
13 ноем. 13:45 , ,

Se iznajmuva del od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
11 ноем. 17:40 , ,

Se izdava kuka vo dvor

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
31 окт. 19:39 , ,

Se izdava dogradba vo naselba Lisice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 окт. 14:27 , ,

Se izdava kuka od 100m2

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
11 окт. 19:35 ,

KUKA OD 90M2 VO VELES

Број на соби: 3,5
Површина: 90
27 септ. 11:00 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 септ. 16:44 , ,

GARSONJERA NA VODNO

Број на соби: 2
18 септ. 10:59 , ,

SPRAT OD KUKA VO MARINO ZA RABOTNICI

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
16 септ. 13:54 , ,

Sprat od kuka na Vodno

Број на соби: 3,5
Површина: 100
07 септ. 17:28 , ,

Kuka od 100m2

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации