Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

15 авг. 09:09
Линк
, ,

Kuka od 100 m2

205 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100

Денес 14:57 ,

SE PRODAVA

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 13:02 , ,

Semejna kuka zatvorena karabina

56 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 170
Денес 12:44 , ,

Kuka vo Vlae

112 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 12:40 , ,

Kuka 140m2 so 360m2 dvor vo Zdanec

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
Денес 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Денес 10:32 , ,

Kuka vo Cento od 100m2 so dvor 400m2

93 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 08:55 , ,

Se kupuva kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 08:20 , ,

Kuka vo naselba Cento

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 23:48 , ,

Prekrasna vila vo Karpos

Број на соби: > 10
Површина: 200
Вчера 23:30
Линк
,

Kuka vo Ohrid

Број на соби: > 10
Површина: 160
Вчера 20:28 ,

Se prodava kuka

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: > 10
Вчера 18:38 ,

Kuka vo Prilep

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:08 , ,

IZRABOTKA NA KUKJI

450 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации