Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 10:00
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
23 мај 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1

Денес 03:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 18:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Вчера 12:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA GARSONJERA 31 M2 KAJ EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 08:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1
23 мај 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
23 мај 08:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava garsonjera 22m2 Gorce Stadion 12000den

12 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 мај 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 3
22 мај 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo opremena garsonjera vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
22 мај 11:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera kaj cveten pazar Kapistec

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
22 мај 10:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Порта Влае

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
22 мај 10:00
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 мај 20:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava garsonjera

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
21 мај 15:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vila Gorno Sonje

1 ЕУР

Број на соби: 5
21 мај 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava garsonjera 32m2 vo Porta Vlae

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
21 мај 12:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova garsonjera vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
21 мај 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova garsonjera vo Aerodrom kaj Tobako 2

2 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
20 мај 22:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava stan

Број на соби: 1
Површина: 40
20 мај 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
20 мај 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova, namestena garsonjera vo Centar, 50 Divizija

65 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 мај 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Gjorce Petrov 37m2 novogradba

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 мај 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namestena garsonjera vo Centar 31m2

61 200 ЕУР

Број на соби: 1
20 мај 10:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA GARSONJERA VO CENTAR, KATOLICHKA CRKVA

60 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 мај 09:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

FUNKCIONALNA GARSONJERA VO PORTA VLAE

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
20 мај 08:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva kompletno uredena garsonjera vo Aerodrom

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
19 мај 11:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
19 мај 11:17 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA GARSONJERA

25 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
19 мај 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicna kuka na ul. Kozle, povolno!

255 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 мај 11:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA namestena garsonjera na Mlecen-Taftalidje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
17 мај 23:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

garsonjera vo crnice do simpo

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
17 мај 22:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera kaj cveten pazar Kapistec

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
16 мај 11:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BARAM GARSONJERA ZA IZNAJMUVANJE

16 мај 08:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva garsonjera vo blizina na Shampionce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
16 мај 08:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namestena garsonjera vo Kozle (sproti KAM market)

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
14 мај 09:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasna Garsonjera vo Centar Bunjakovec, Nova zgrada

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
13 мај 12:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava garsonjera 30m2 vo Kapistec

57 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
13 мај 11:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA GARSONJERA 25 M2 AVTOKOMANDA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
11 мај 17:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namestena garsonjera kaj Rampa

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 мај 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 38m2 pozadi EAST GATE

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
10 мај 09:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN GARSONJERA OD 33M2 VO VLAE

Број на соби: 1
09 мај 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA garsonjera vo blizina na EQVILIBRIUM

55 800 ЕУР

Број на соби: 1
09 мај 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARSONJERA 31 M2,BLIZU FON I GODI !!!

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 мај 08:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA GARSONJERA

Број на соби: 1
07 мај 18:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dizajnirana garsonjera Japandi Style

280 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
07 мај 16:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva garsonjera vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
07 мај 16:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva garsonjera vo Kapistec

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации