Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kozle,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kozle | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 07:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava lux trosoben stan vo Kozle do Germanska Ambasada

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
23 мај 21:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 мај 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kozle 61m2 so 2 spalni vo izgradba

109 800 ЕУР

Број на соби: 2
22 мај 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 2,5
22 мај 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava kat od kuka Kozle

Број на соби: 4
Површина: 120
22 мај 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo Kozle kaj gradinkata Prolet 46m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 мај 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

RENT - Sprat od kuka 89m2 Karpos - Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 мај 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kozle Germanska ambasada 90m2 4-soben

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мај 09:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo KOZLE na prizemje so dvor

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 мај 15:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

27857 Kuka vo Kozle

Број на соби: 4
20 мај 13:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
20 мај 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Kozle

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
20 мај 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA renovirana kukja vo KOZLE od 35m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 мај 11:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen stan vo Kozle

Број на соби: 3
20 мај 10:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan od 70m2 Kozle kaj Poliklinika Res Humana

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
20 мај 10:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava trosoben namesten kat od kuka 80m2 Kozle

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
20 мај 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Kozle

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
19 мај 12:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov.lux.3 sob.stan sogaraza Karpos Kozle Olimpiko

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мај 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicna kuka na ul. Kozle, povolno!

255 000 ЕУР

Број на соби: 6
17 мај 11:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan so 2 spalni opremen vo Kozle

350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
17 мај 09:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO KOZLE

188 400 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 08:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Kozle kaj Germanska Ambasada

154 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 мај 08:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Kozle kaj Germanska Ambasada

244 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мај 12:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Козле

90 000 ЕУР

Број на соби: 1
16 мај 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

TROSOBEN STAN NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA -KOZLE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 мај 10:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува нов стан од 140м2 во Козле

Број на соби: 4
Површина: 130
16 мај 08:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo kuka vo Kozle

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 мај 08:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namestena garsonjera vo Kozle (sproti KAM market)

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
16 мај 04:51 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka vo Naselba Kozle

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
15 мај 11:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

209 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
15 мај 10:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava ubav stan 78m2 kaj Germanska ambasada Kozle

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen kat od kukja pod naem Kozle kaj Germanska Amb.

Број на соби: 4
Површина: 140
14 мај 14:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan od 46m2 vo Kozle

86 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 мај 11:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasen stan vo Kozle

Број на соби: 4
14 мај 09:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 70m2 vo Karpos - Kozle

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
13 мај 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

38208-SE IZNAJMUVA 2-SOBEN, NAMESTEN STAN VO KOZLE

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
13 мај 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben unikaten stan so dvor vo Kozle

306 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan 50m2 vo Kozle

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
13 мај 09:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava nov stan 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
13 мај 09:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

TROSOBEN STAN VO KOZLE,SV.JOVAN KRSTITEL

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
12 мај 18:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava prazen stan so dve spalni vo Kozle

350 ЕУР

Број на соби: 2
12 мај 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

STAN VO GRADBA VO KOZLE

Број на соби: 3,5
10 мај 12:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben novo opremen stan vo Kozle

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 мај 10:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan od 70m2 vo Kozle kaj Avstriska Ambasada

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kozle | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

kozle kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle Kozle kozle Kozle

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации