Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

08 апр. 23:22 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 апр. 20:40 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
08 апр. 11:41 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 70
06 апр. 09:56 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 47m2 nas Hristo Uzunov

32 800 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 13:36 Станови , Охрид

Stan od 54m2 Strog Centar

Број на соби: 2
14 мар. 16:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 36 m2 na 2 kat vo centar prekrasen

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 мар. 13:41 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 2
12 мар. 20:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen Nov stan 4kat,centar

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 10:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Trosoben Stan 73m2 na 3 kat jug Gimnazija

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 13:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen stan kaj Kam market,69m2,juzen

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 13:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan centar kaj Centralna gradinka,62m2

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 фев. 14:52 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

550 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
10 фев. 11:40 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 фев. 13:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 62 m2 nas Bolnicki Kompleks trosoben

43 500 ЕУР

Број на соби: 3
06 фев. 16:43 Станови , Охрид

STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Број на соби: 2,5
Површина: 60
29 јан. 16:40 Станови , Охрид

Nov stan od 37.2 m2 vo centar Ohrid

1 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
27 јан. 21:09 Станови , Охрид

STAN VO OHRID

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 јан. 22:03 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС-Povolno stan 54 m2 vo Raca

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јан. 16:58 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 јан. 12:42 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 дек. 18:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 50m2 Hristo Uzunov namesten

Број на соби: 2
Површина: 50
16 дек. 11:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID Odlicen soncev stan 52m2 Tamaro 7

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 дек. 15:04 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
08 дек. 12:59 Станови , Охрид

Stan 37m2 vo centarot na Ohrid

1 040 ЕУР

Број на соби: 1
07 дек. 16:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Top stan Ohrid Top banes

24 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 14:39 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
28 ноем. 12:18 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 ноем. 11:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid Banes cmimi extra

29 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
24 ноем. 14:46 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 ноем. 13:22 Станови , Охрид

Dvosoben stan pozadi opstina Ohrid

1 150 ЕУР

Број на соби: 2
20 ноем. 23:31 Станови , Охрид

STAN EKSKLUZIVEN NA TOP MESTO

34 700 ЕУР

Број на соби: 2
12 ноем. 09:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Choice Nov Stan vo Biljanini Izvori 61 m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 ноем. 14:39 Станови , Охрид

Se iznajmuva celosno namesten stan vo Ohrid

Број на соби: 2,5
05 ноем. 19:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 75 m2 trosoben juzen nas Bol kompleks

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 ноем. 00:00 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid nasproti pazarot

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 окт. 12:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 40m2 vo Ohrid pozadi hotel tino

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
15 окт. 20:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS stan 46m2 Bolnicki Kompleks istok odlicen

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 окт. 10:35 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid vo strog Centar

Број на соби: 2
12 окт. 17:01 Станови , Охрид

Stan 55m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
08 окт. 12:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Trosoben stan 52m2 visoko prizemje istok

44 200 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 20:07 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
18 септ. 09:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ODLICEN STAN HOTEL GARDEN 73m2

Број на соби: 3
11 септ. 16:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС Stan od 37m2 vo Centar

1 070 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
08 септ. 20:10 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации