Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

01 апр. 16:17 Станови , Охрид

Ekskluziven dupleks od 128m2 vo Ohrid

Број на соби: 4
30 мар. 10:20 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Park Rezidence stan 65m2

3 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 мар. 06:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 84m2,na 5min od carsijata,juzen

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 мар. 10:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 34m2

37 400 ЕУР

Број на соби: 1
07 мар. 11:40 Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 60
05 мар. 09:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo cenatrot na Ohrid

47 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
25 фев. 14:34 Станови , Охрид

STAN 56m2 RENOVIRAN

1 ЕУР

Број на соби: 3
25 фев. 10:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 61m2 nas. Rasadnik kaj Bozo

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 01:08 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
11 фев. 13:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid vo blizina na Cinarot

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
11 фев. 10:12 Станови , Охрид

Stan so odlicna lokacija - Ohrid centar

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 фев. 17:47 Станови , Охрид

Se prodava stan 55 kvadrati

Број на соби: 2
03 фев. 14:33 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid sproti gimnazijata

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 фев. 14:27 Станови , Охрид

Stan vo Rasadnik od 76m2

Број на соби: 3
30 јан. 09:33 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 44m2 na prizemje nas.Raca odlicen

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јан. 13:04 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid pozadi hotel Milenium

45 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
24 дек. 16:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo samiot centar na Ohrid.

1 270 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
24 дек. 09:16 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

1 070 ЕУР

Број на соби: 3
11 дек. 19:49 Станови , Охрид

Stan so garaza vo Biljanini izvori

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 дек. 15:35 Станови , Охрид

Stan vo strog centar

88 500 ЕУР

Број на соби: 4
21 ноем. 11:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan vo nas.Raca,na 2kat,odlicen

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 66m2,Ohridti-Asnom,dve spalni

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
21 ноем. 11:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen Ohridati 78m2,1kat,Jugo-istok

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
21 ноем. 08:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Preubav stan 91m2 kaj Gimnazija renoviran

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 ноем. 14:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov Stan 93m2 ,na 1kat,Rasadnik

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
08 ноем. 16:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 52 m2 na 1 kat trosoben povolno

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 ноем. 17:01 Станови , Охрид

Se prodava hitno

1 ЕУР

Број на соби: 2
27 окт. 12:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Nov Stan 45m2 na 3 kat n.Raca pogled ezero

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 окт. 14:07 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid ili zamena za vo Struga

Број на соби: 2
23 окт. 11:09 Станови , Охрид

Se prodava dvosoben stan

Број на соби: 2
22 окт. 20:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 46m2,ul.Egejska

900 ЕУР

Број на соби: 2
06 окт. 19:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija. Stan 93m2,vo blizina na Istoriski arhiv

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 окт. 10:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 63m2 na 2 kat Turisticka hotel Donco

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 септ. 17:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan od 89m2 so 3 spalni

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 септ. 08:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava odlicen stan vo Centar,60m2,58000€

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
16 септ. 18:23 Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN STROG CENTAR

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 септ. 14:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan dve spalni plus dva Apartmani 138m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 септ. 14:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan vo gradba centar 47m2 prizemje

1 050 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
16 септ. 00:35 Станови , Охрид

Stan vo centar

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 септ. 13:01 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 114 m2

Број на соби: 4
10 септ. 15:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Skopje Gjorce 38m2 ,4kat bez lift

26 900 ЕУР

Број на соби: 1
08 септ. 00:31 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 септ. 15:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Ohridati,52m2,dve spalni,pogled

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 авг. 11:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Prekrasen Trosob. Stan 88m2 B.Izvori istok

88 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации