Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Centar,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Centar | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јул. 17:22
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj na Vodno, Centar

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
22 јул. 10:45
Linku:
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN VO STROG CENTAR KAJ RAMSTORE

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јул. 19:55
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Reonski Centar Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov cetvorosoben stan vo Strog Centar

Број на соби: 4
Површина: 110
Онлајн
Денес 13:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

LUKS APARTMENT FOR RENT CENTAR

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 70m2 vo Centar

350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 12:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan Debar Maalo 47m2,parking mesto 15m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan vo strog centar na Kej 13 Noemvri

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:06
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan od 50m2 do Klinicki Centar

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 10:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben prazen stan 75m2 vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

45 m2 stan vo Centar, Soboren Hram

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:45
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar 270evr (Drzavna bolnica)dvosoben stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov prazen stan so 2 spalni sobi vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 09:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Centar Tim 22

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 02:49
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 66m2 vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 02:14
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:24
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvam Centar (Drzavna) nov dvosoben stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 21:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 60m2 vo Centar vo blizina na Katolicka

350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

TROSOBEN STAN NA SUPER LOKACIJA VO CENTAR

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Вчера 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NOV, NEVSELUVAN, PRAZEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 13:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan vo Cevahir Sky City Skopje

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera vo Centar kaj Boemska ulica

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 11:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 2-sob stan vo Centar-Debar Maalo

88 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Centar | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • centar në kategorinë Станови
  • centar në kategorinë Станови
  • Centar në kategorinë Станови
  • centar në kategorinë Живеалишта
  • centar në kategorinë Станови
  • CENTAR në kategorinë Деловен простор
  • centar në kategorinë Деловен простор
  • centar në kategorinë Куќи/Вили
  • Centar në kategorinë Работа и бизнис
  • centar në kategorinë Куќи/Вили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации