Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Crnice,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Crnice | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 21:54
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva stan vo Crnice

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 2

Денес 14:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor pogoden za dukjan vo Centar 82m2

1 390 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 11:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov stan vo Crnice

Број на соби: 4
17 мај 23:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

garsonjera vo crnice do simpo

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
17 мај 21:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva stan vo Crnice

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
17 мај 15:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Crnice so garaza

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
17 мај 11:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan vo Crnice

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 мај 20:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prekrasen stan Crnice nad MVR so tri spalni sobi

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
15 мај 10:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava kat od kukja, 75m2,2spalni,pocetok Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 19:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen stan vo naselba Crnice

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekskluziven nov panoramski dupleks Crnice

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
13 мај 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Crnice so garazno mesto

148 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 мај 09:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 3 spalni sobi vo Crnice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 мај 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
10 мај 10:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA namesten stan vo Crnice,vo blizina na KAM

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
09 мај 14:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
09 мај 11:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA MODEREN NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO CRNICE

770 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 мај 11:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан со двор во Центар

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
03 мај 18:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava studio,se vo edno, 37m2 vo Crnice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
30 апр. 10:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderno Ureden Stan Vo Crnice

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 апр. 09:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava kompletno ureden stan vo Crnice

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 апр. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CRNICE

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 апр. 19:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Црниче

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 11:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na SIMPO i MVR -Crnice

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
18 апр. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stara kuka vo Crnice/Centar2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 апр. 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dupleks stan vo Crnice со 2 garazni mesta

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 13:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Crnice so parking mesto

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 19:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан со двор во Црниче

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
09 апр. 18:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Центар

298 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 апр. 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO CRNICE

490 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
08 апр. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nova garsonjera vo Crnice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
08 апр. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava kukja 166m2 vo Crnice

150 000 ЕУР

Број на соби: 1
01 апр. 10:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CRNICE

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
31 мар. 12:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov 3soben stan vo Crnice 1800 евра или предлог цена

1 800 ЕУР

Број на соби: 4
28 мар. 17:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten trosoben stan od 80m2 Crnice nad MVR

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
28 мар. 09:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава стан во црниче/se izdava stan vo crnice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 мар. 15:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva opremen stan od 65m2 vo Crnice

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
23 мар. 14:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava Nov Ekstra dvosoben stan 55m2 vo Crnice

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 мар. 09:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA LUX TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE-MVR

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
20 мар. 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CRNICE

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
18 мар. 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ubav stan vo Crnice so edna spalna

Број на соби: 2
18 мар. 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kvaliteten dupleks so 2 garazni mesta vo Crnice

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 мар. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZNAJMUVA stan vo kukja vo blizina na MVR-Crnice

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Онлајн
14 мар. 12:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Crnice so dve spalni

Број на соби: 3
14 мар. 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava namesten trosoben stan vo Crnice

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
13 мар. 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo kukja vo Crnice 58м2

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
13 мар. 10:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Crnice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
13 мар. 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 3 spalni sobi vo Crnice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Crnice | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

crnice crnice crnice Crnice Crnice crnice crnice Crnice crnice crnice

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации